אנחנו לא יודעים אם ה-iPhone 4S נפל קורבן לעוצמת ה"באזז" שקדם לו, שכן אותו דבר התרחש בדיוק עם צאתו לשוק של ה-3GS. אז נכון, לא קיבלנו מכשיר חדש בעל מסך גדול יותר, עם עיצוב דקיק וגב אלומניום. במקום קיבלנו את אותו מכשיר בעל עיצוב מצוין ואייקוני עם מפרט משודרג.

כידוע, אפל אוהבת לאמץ טכנולוגיות חדשות (למרות שבאופן תמוהה המכשיר החדש לא כולל שבב NFC). בהשקה של סדרת מחשבי ה-MacBook השנה אפל הייתה הראשונה לאמץ את יציאת ה-Tunderbolt, ולמרות שלא דובר על כך בהשקה נראה כי ה-iPhone החדש יהיה הסמארטפון הראשון אשר מאמץ את תקן ה-Bluetooth 4.0 – אשר מאפשר תקשורת לטווח קצר עם צריכת חשמל נמוכה במיוחד בהשוואה לגרסאות קודמות של התקן. הצריכה כה נמוכה עד כדי כמעט חוסר צורך בסוללה בעת שההתקנים במצב המתנה.

המרוויחים הגדולים בשימוש בתקן החדש יהיו בעיקר אוזניות Bluetooth אלחוטיות אשר משמשות להזרמה של מוזיקה שכעת יזכו בחיי סוללה ארוכים יותר, אם כי אנו לא צופים השקה מסיבית של מוצרים כאלה שכן רוב התקני ה-Bluetooth עדיין לא תומכים בגרסה 3.0 של התקן ונראה כי אפל הטמיעה ב-iPhone החדש את התקן על-מנת שיוכל להיות "מוכן לעתיד". (מקור)

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.