מכשירי אפל לוהטים, בכל המובנים. תחילה, היה זה ה-iPad החדש שהיה להיט מכירות ועד מהרה התגלה כמכשיר שנוטה להתחמם מאוד, ואחריו הגיע ה-Macbook Pro החדש עם מסך ה-Retina שהתברר כלוהט לא פחות.

לוהטים ככל שיהיו, לא הגיעה למערכת האתר, אפילו לא פעם אחת, ידיעה על מכשיר של אפל שנשרף. עד היום.

מדובר בדיווח לפיו מכשיר iPhone 4S נשרף, בכיסו של אדם, תושב פינלנד, שתועד במצלמות האבטחה. אותו אדם ביש מזל צולם יוצא מרכבו והולך לכיוון הבניין, כשלפתע מבחין שעשן רב יוצא מכיסו. מיד הוא משליך על הרצפה את מכשיר ה-iPhone 4S שהיה בכיסו, ואחד מאנשי האבטחה ניגש אליו לבירור המקרה. לא ברור אם אכן מדובר במכשיר iPhone 4S או שמא לאדם יש "חשבון לא סגור" עם חברת אפל, ואם אכן התלהט מעצמו ולא עקב מעשה של המשתמש. כך או כך, שום פעולה שיעשה האדם עם המכשיר לא אמורה לגרום להתלקחותו.

הסרטון הועלה ל-YouTube ב-2 לחודש, אך המעלה, משתמש בשם Voaa, טוען שצולם לפני כמה חודשים. לפני כמה ימים דווחנו על מקרה דומה של מכשיר Galaxy S III שנשרף בכרבו של אדם, מקרה בו סמסונג בחרה לתת ללקוח מכשיר חלופי ולבדוק לעומק את סיבות המקרה. כפי שאנו מכירים את אפל, זו תחליט להתעלם לגמריי מהמקרה או להכחיש בכל תוקף את העובדה שמדובר במכשיר iPhone 4S. הסיבה להתלהטות המכשירים השונים ברורה – טכנולוגיה. מכשירים עמוסי טכנולוגיה, עם מעבדים מהירים, מאיצים גראפיים חזקים, וחיבור מתמיד לאינטרנט, נוטים להתחמם. בפעמים הקודמות לא הייתה סכנה לחיי אדם, אך כאן ללא ספק נשקפה סכנה. האם הטכנולוגיה שווה את חיינו? (מקור)

קרא עוד:  סוללת הגיבוי החדשה של שאומי תוכל להטעין את הטלפון וגם את המחשב במקביל (עדכון)

והנה כמובן הסרטון: