כאשר הושק ה-iPhone 4 התמלאה הרשת בדיווחים אודות כך שרמת הקליטה של הסמארטפון היקר צונחת באחיזה בו, מה שכונה פרשת "אנטנהגייט". תחילה לא התייחסה אפל לתקלה בכובד ראש וטענה כי מדובר בקומץ של משתמשים בתנאי רשת מסוימים ביותר, מאוחר יותר כינסה מסיבת עיתונאים בה נראו מספר מכשירים של יצרניות שונות אשר סובלים מאותה תופעה וסטיב ג'ובס המנוח אף הגדיל לעשות וטען כי המשתמשים מחזיקים את המכשיר באופן לא-נכון.

מגזין האמריקאי לצריכה-נבונה Consumer Report בעקבות פרשת "אנטנהגייט" (על משקל ווטרגייט) אף המליץ לא לרכוש את מכשיר ה-iPhone 4 בעקבות הכשל בתכנון ומאוחר יותר הוגשו כנגד החברה כ-18 תביעות-ייצוגיות בנושא אשר אוחדה לתביעה ייצוגית אחת שלבסוף הגיעה לפשרה: כל רוכש iPhone 4, תושב ארה"ב יהיה זכאי להחזר כספי בגובה של 15 דולר או כיסוי "באמפר" בחינם, דבר שאפל הגדילה לעשות כחודש לאחר תחילת הפרשה.

חשוב לציין כי למרות שבאפל מעולם לא הודו בכשל בפומבי, נראה כי על-פי בדיקות שערך המגזין Consumer Report מכשיר ה-iPhone 4S לא סובל מבעיה זו. (מקור)

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.