אתר DxOMark, שנחשב לדירוג החשוב ביותר של מצלמות טלפונים, פרסם הלילה את הסקירה שלו למצלמת ה-iPhone 11 Pro וה-iPhone 11 Pro Max – ונראה שאפל (Apple) היתה מעדיפה שהסקירה הזו לא תתפרסם כלל.

הציון הכולל שקיבלו המכשירים החדשים של אפל במבחן הצילום הוא 117 – ציון זהה לזה של Galaxy Note 10+ מבית סמסונג (Samsung), אך נמוך ב-4 נקודות מ-Mate 30 Pro של וואווי (Huawei) ומ-Mi CC9 Pro (או בשמו הבינלאומי Mi Note 10) של שיאומי (Xiaomi) בעל חיישן ה-108 מגה-פיקסל, שעולה פחות מחצי – בין 400 ל-500 דולר (מחירו של אייפון 11 פרו מתחיל מ-1,000 דולר).

DxOMark: iPhone 11 Pro Max isn't as good as he Xiaomi Mi CC9 Pro

בפירוק של הציון לגורמים, הציון של iPhone 11 Pro בצילומי סטילס הוא 124 – נמוך יותר לא רק משני המכשירים שממוקמים מעליו בציון הכולל, אלא גם מ-Galaxy Note 10 Plus וגם מ-Huawei P30 Pro. זאת בעוד דווקא בתחום הווידאו הוא מצטיין יותר ומקבל ציון של 102 – שווה לזה של המכשיר החדש מבית שיאומי, ומעל כל מכשיר אחר.

ב-DxOMark ציינו כי iPhone 11 Pro מצטיין בחדות, טווח דינאמי, צבעים נאמנים למציאות ובמיוחד בתמונות אפקט בוקה, אך מצד שני נופל בגלל לא מעט 'רעש' בכל תנאי התאורה, נטייה לצהוב בצילומי פְּנים ואובדן פרטים בתמונות זום, ובווידאו נטען כי בנוסף לאיזון הלבן המכשיר נופל בהחלקה מלאכותית לא מוצלחת (Aliasing).

קרא עוד:  לא רוצים מלמעלה? באופו עובדים על מצלמה קופצת מהצד

Apple iPhone 11 Pro

אפל (Apple) חשפה את ה-iPhone 11 Pro Max, הדגם המוביל מהשלושה בסדרת ה-iPhone 11.ה-iPhone 11 Pro Max מזכיר את הדגם של שנה שעברה עם מסך 5.8 אינץ' חדש ומשופר הנקרא Super Retina XDR, דפנות מפלדה וזכוכית מקדימה ומאחורה ומבוסס על שבב A13 Bionic. השינוי העיקרי ב-iPhone 11 Pro היא המצלמה, שאותה הוא חולק עם דגם ה-Max הכוללת שלוש עדשות.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
גרפומן עם קבלות (שכתב בעצמו); טכנופיל שחייב לגעת בכל מכשיר חדש שיוצא; ומשלב את שני התחביבים האלה מאז 2008 בכל גוף תקשורת אפשרי.