אתר DxOMark, שנחשב לדירוג החשוב ביותר של מצלמות טלפונים, פרסם הלילה את הסקירה שלו למצלמת ה-iPhone 11 Pro וה-iPhone 11 Pro Max – ונראה שאפל (Apple) היתה מעדיפה שהסקירה הזו לא תתפרסם כלל.

הציון הכולל שקיבלו המכשירים החדשים של אפל במבחן הצילום הוא 117 – ציון זהה לזה של Galaxy Note 10+ מבית סמסונג (Samsung), אך נמוך ב-4 נקודות מ-Mate 30 Pro של וואווי (Huawei) ומ-Mi CC9 Pro (או בשמו הבינלאומי Mi Note 10) של שיאומי (Xiaomi) בעל חיישן ה-108 מגה-פיקסל, שעולה פחות מחצי – בין 400 ל-500 דולר (מחירו של אייפון 11 פרו מתחיל מ-1,000 דולר).

DxOMark: iPhone 11 Pro Max isn't as good as he Xiaomi Mi CC9 Pro

בפירוק של הציון לגורמים, הציון של iPhone 11 Pro בצילומי סטילס הוא 124 – נמוך יותר לא רק משני המכשירים שממוקמים מעליו בציון הכולל, אלא גם מ-Galaxy Note 10 Plus וגם מ-Huawei P30 Pro. זאת בעוד דווקא בתחום הווידאו הוא מצטיין יותר ומקבל ציון של 102 – שווה לזה של המכשיר החדש מבית שיאומי, ומעל כל מכשיר אחר.

ב-DxOMark ציינו כי iPhone 11 Pro מצטיין בחדות, טווח דינאמי, צבעים נאמנים למציאות ובמיוחד בתמונות אפקט בוקה, אך מצד שני נופל בגלל לא מעט 'רעש' בכל תנאי התאורה, נטייה לצהוב בצילומי פְּנים ואובדן פרטים בתמונות זום, ובווידאו נטען כי בנוסף לאיזון הלבן המכשיר נופל בהחלקה מלאכותית לא מוצלחת (Aliasing).