כמה אתם מרוצים מהגאדג’ט שרכשתם? אם תשאלו את משתמש האייפד תגלו כי 84% מהרוכשים מרוצים מהקנייה וכאשר אפל חולשת על 60% משוק הטאבלטים, זה כנראה לא במקרה.

אוניברסטית ויצ’יטה בקנזס ארה”ב אשר ביצעה מחקר בקרב משתמשי האייפד מצאה כי 83.65% מהמשתמשים מרוצים מהטאבלט שרכשו: 62% דירגו את הטאבלט של אפל כ”מצוין”, 21% אמרו כי הוא “טוב” ו-10% השיבו “עולה על המצופה”. מהצד השני 4% אמרו כי הטאבלט היה “סביר”, 2% אמרו “עלוב” ועוד 2% אמרו “נוראי”.

המדגם שערכו באוניברסיטה אינו גדול במיוחד וכלל 52 בעלי הטאבלט של אפל אך התוצאה אומרים במחקר,  מייצגת את המספר הגדול של סטודנטים המשתמשים באייפד. עוד במחקר מצאו כי אחד הדברים שהכי שימושי באייפד הוא  הגלישה – מעל ל-90 אחוז מהמשתמשים השיבו כי הם גולשים בטאבלט באופן יומי ו-70 אחוז בודקים את המייל שלהם בכל יום. דבר נוסף שמושך את המשתמשים הם האפליקציות – 46% מהמשתמשים הורידו בין 21 ל-60 אפליקציות מחנות האפסטור של אפל. ומה איתכם? מה גורם לכם לאושר בטאבלט? (מקור)

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.