חיקויים ל-iPad יש לא מעט, אם כי חלקם מצליחים למשוך את העין עם תכונות ייחודיות כאלו ואחרות. כזה גם ה-Onda V919 3G Air, המציע מפרט דומה (על הנייר) לזה של ה-iPad Air 2, תג מחיר אטרקטיבי וכן תכונה ייחודית אחת: הוא מאפשר להחליף בין אנדרואיד לחלונות בהפעלה כפולה (dual boot).

ל-Onda V919 3G Air מסך בגודל 9.7 אינץ׳, בדומה ל-iPad Air 2 כמו גם ברזולוציה של 2048×1536 פיקסלים. למכשיר, המבוסס על מעבד מרובע ליבות Bay Trail-T מבית אינטל (Intel), יש זכרון עבודה (RAM) של 2 ג'יגה-בייט, מצלמת 5 מגה-פיקסל אחורית ו-2 מגה-פיקסל קדמית.

המכשיר, כאמור, מריץ שתי מערכות הפעלה במקביל: Windows 8 ו-Android 4.4, כאשר ניתן להחליף בניהן בקלות. הבעיה הגדולה ביותר של המכשיר היא הזכרון שלו: 64 ג'יגה-בייט של זכרון יכולים להיות דיי והותר עבור משתמש ממוצע, אבל מה קורה כאשר על הזכרון הזה מותקנות שתי מערכות הפעלה ולא אחת? רק Windows 8 לבדה תופסת 20 ג'יגה-בייט מהזיכרון הפנימי, מה שעלול להוביל לחוסר מקום. ניתן אמנם להרחיב את האחסון על ידי כרטיס זכרון ולהוסיף עד 128 ג'יגה-בייט נוספים, אך מערכות ההפעלה עצמן עדיין תשארנה מותקנות על זיכרון המכשיר.

מחירו של ה-Onda V919 3G Air זול באופן מפתיע, ועומד על כ-193 דולרים, אם כי לא ידוע מתי יצא אל מחוץ לגבולות סין, אם בכלל.