בעוד ארבעה ימים תקיים אפל (Apple) אירוע הכרזות ובו היא צפויה לחשוף בין היתר טאבלטים חדשים, ודיווח חדש מביא רמזים על הדור החדש.

לפי הדלפה של אתר מעריצים מסין אשר חשף את רכיבי הלוח הפנימי של ה-iPad Air 2, אפל תביא לראשונה את ה-Touch ID גם לטאבלטים, כך שניתן יהיה להשתמש בטביעת האצבע להתחברות מהירה ולשימושים נוספים.

עוד נאמר כי כי הטאבלט החדש יכלול את שבב ה-Apple A8, אותו שבב הקיים במכשירי ה-iPhone 6 המספק כידוע ביצועים חזקים יותר במיוחד בתחום הגרפיקה לתמיכה ברזולוציה גבוה. בתחילה, הספקולציות טענו כי אפל תציג שבב משודרג אף יותר (A8X), אולם ככל הנראה בשל סמיכות האירועים בחברה לא היו מעוניינים בכך.

כיום ה-iPad Air נחשב לדק למדי עם עובי של 7.5 מ”מ בלבד, אך לדברי המקור, בשימוש של טכנולוגיית להצמדת הזכוכית עם הדיגיטייזר (digitizer), הצליחה אפל לצמצם את המרווח עוד יותר ובכך לספק עובי דקיק ביותר.

האירוע כאמור ייערך ביום חמישי הקרוב, ומלבד ה-iPad Air 2, אנו צפויים לראות גם סדרת מחשבי iMac חדשים עם תצוגת Retina, שחרורה הרשמי של מערכת ה-OS X Yosemite וגם ייתכן שנראה סדרה חדשה של נגני ה-iPod.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.