כ-3 חודשים מאז הושק לראשונה, האייפד 2 סוף כל סוף זוכה לפריצה ראשונה (וזמנית לצערנו הרב), שנוצרה ע"י Comex, הפורץ המוכר בעיקר מ-Dev Team. הפריצה תומכת כרגע רק בגרסה 4.3.3, כשגרסאות נמוכות יותר לאייפד 2 ושלל מכשירי ה-iOS יגיעו בקרוב.

אז אם אתם בעלי אייפד 2 או כל מכשיר iOS אחר, כל מה שתצטרכו לעשות בעת הריסטור הבא של המכשיר שלכם (או מתי שתרצו שלפרוץ) זה להכניס את הכתובת jailbreakme.com בספארי, ללחוץ על FREE והמכשיר שלכם יעבור תהליך פריצה מזורז. אין צורך בחיבור מכשיר ה-iOS למחשב, פשוט נכנסים לרשת האלחוטית ונהנים מהפריצה הטובה והמהירה ביותר.

הפריצה הגיעה אלינו לאחר שבמהלך השבוע הודלפה לאינטרנט, מה שגרם ליום של ציוצים רבים בטוויטר, ובהלה בחשד שאפל בדרך לשחרר את גרסה 4.3.4 (שתחסום את הפריצה), מה שהיה מחסל אותה עוד לפני שיצאה. למזלנו זה לא קרה, למרות שיש סיכוי שאפל תשחרר את 4.3.4 בקרוב רק כדי לתקן את הפריצה הזאת. אנחנו מציעים לכם לשמור SHSH כדי שתוכלו לחזור ל-4.3.3 במקרה ותצטרכו לעשות ריסטור למכשיר.

אם אתם מעוניינים לדעת, אותו חור אבטחה שמשמש בפריצה החדשה הזאת עובד על iOS 5 בטא 2, אך אנחנו מעריכים כי מכיוון שהוא חשוף כעת לאפל, עד iOS 5 הרשמית הוא יחסם, ובעלי האייפד 2 יצטרכו לחכות לפריצה חדשה לגרסה הזאת. (מקור)