חנות האפליקציות

במה שנראה כמו ניצחון קטן כנגד אפליקציות פיראטיות, צוות Hackulous הודיע באתר שלו שהוא סוגר את שעריו, ומסיר את האפליקציות הפופולריות ביותר שלו מסידיה תוך כדי כך: אינסטלוס ו-AppSync. תוכנת אינסטלוס אפשרה למשתמשים להתקין אפליקציות פרוצות על מכשירי ה-iOS שלהם, ואילו AppSync אפשרה למשתמשים לסנכרן את האפליקציות הפרוצות לחשבון האייטיונס שלהם, כאילו היה מדובר ברכישה חוקית וכשרה למהדרין.

למרות שהסיבות לסגירת האתר עוד לא ברורות, צוות Hackulous טוען מעל גבי האתר שלהם שהמהלך נובע בעיקר בגלל מחסור בתנועה בפורומים, והקושי בלנהל אותם: " אנחנו מאוד עצובים להודיע ​​כי Hackulous סוגר את שעריו. לאחר שנים רבות, הקהילה שלנו הפכה להיות דלה והפורומים שלנו מזכירים עיר רפאים. זה נהיה קשה יותר ויותר לדאוג שישארו מקוונים ומנוהלים היטב, למרות המסירות של הצוות שלנו. אנו מודים לכולם על התמיכה שנתתם לנו לאורך השנים ומקווים שקהילות חדשות וגדולות יותר יפרחו מתוך היעדרנו."

בהתחשב במוניטין של Hackulous בסצינת הפריצה, מעט תמוה העניין. יתר על כן, במיוחד כעת כאשר אנשים מחכים בקוצר רוח לפריצה המיוחלת ל-iOS 6.

להוריד אפליקציות בתשלום – בחינם
אינסטלוס הייתה הדרך הקלה והמהירה ביותר להתקין אפליקציות פרוצות על האייפון, אייפד או אייפוד טאץ'. בשלב זה, נראה כי הסורס של Hackulous ירד – כלומר, לא ניתן להתקין את אינסטלוס או את AppSync יותר. האפליקציות הללו נחוצות על מנת להתקין אפליקציות פיראטיות מאתרים פיראטיים צד שלישי. כפי שציינו, זהו רק נצחון קטן במאבק נגד גניבת התכנים באופן כללי. אנחנו די בטוחים שמפתחים אחרים ימלאו את החלל שנותר בהיעדרו של Hackulous, כך שניתן לצפות שגרסאות מעודכנות של אינסטלוס ו-AppSync יצוצו בעתיד.

קרא עוד:  וייבר מציעה מספר טלפון אחד לשימוש בכל מקום בעולם

פיראטיות כך נראה, היא כנראה אחת הסיבות העיקריות שבגינן משתמשים פורצים את מכשירי ה- iOS שלהם, והעובדה שאין פריצה מלאה (בלתי תלויה/בלתי קשורה) עבור 6 iOS, ולייתר דיוק העובדה שאין פריצה בכלל לאייפון 5 – עשויה להיות אחת מהסיבות לכך ש-Hackulous סגרו את שעריהם. אם הייתם ממשתמשי אינסטלוס, נראה שלא תהיה לכם ברירה אלא להשקיע כמה שקלים על אפליקציות. אם אתם משתמשי iOS מרוצים, היום הזה הוא נצחון ל-iOS ולמפתחים מכיוון שנכון לעת עתה, יש למפתחים תמריץ להשקיע ביצירת אפליקציות מצוינות ללא החשש שמישהו אורב להם מעבר לכתף לגנוב את עבודתם.

פורסם לראשונה באתר iPhones

 

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.