קרה לכם שאיבדתם את המידע הכי חשוב בסמארטפון שלכם? בטח לא סיטואציה נעימה שיכולה לקרות לכל אחד. למרות אפשרויות הגיבוי הקיימות, רבים לא משתמשים בהם באופן קבוע ובמקרים שבהם הטלפון שבק חיים אנו מגלים כי אין לנו גיבוי מעודכן או חלילה – אין לנו גיבוי בכלל.

חברת Leawo Software המפתחת מגוון כלים לבעלי מחשבי חלונות ומק, מאפשרת גיבוי ושחזור של טלפונים מבוססי iOS עם iOS Data Recovery. מדובר בתוכנה ידידותית למדי באמצעותה ניתן לשחזר בקלות קבצים, הודעות, אנשי קשר, תמונות, היסטוריית שיחות, תזכורות והערות בלחיצת כפתור.

התוכנה עובדת בסנכרון מול ה-iTunes ומבצעת את השחזור באופן מדויק להפליא, גם ברמת הקובץ הבודד כך שלא נדרש לשחזר את כל המכשיר במידה ונדרש, גם אם מדובר בתוכן שנמחק או ניזוק, שחזור הגדרות יצרן או Jailbreak. היא פועלת עם הגרסה האחרונה של iOS 9.3 ומתעדכנת במידת הצורך לתמיכה עתידית.

רוצים לקבל עותק בחינם?

iOS Data Recovery נמכרת בתשלום של 59.99 דולר, אבל לנו יש שישה עותקים למחשבי Windows לחלק לכם בחינם. איך משתתפים? כתבו לנו במערכת התגובות באתר (Disqus) על מקרה בו גיליתם כי תוכן במכשירכם נמחק או נעלם, כיצד זה קרה ומה עשיתם כדי לשחזרו. הסיפורים הטובים ביותר לדעתנו יזכו את כותביהם במספר סידורי חוקי למהדרין לגרסת ה-Windows המלאה של התוכנה.

שימו לב כי יש להזין במערכת את כתובת המייל שלכם ובהשתתפות לתחרות הנכם מאשרים את קבלת הניוזלטר השבועי שלנו (תוכלו להסיר את עצמכם בכל זמן). כתובת המייל אינה מוצגת באתר ולא תשמש אותנו בעתיד. התחרות תסתיים ביום שלישי, 12 לאפריל 2016 בשעה 22:00.