אפל (Apple) שחררה לפני שעה קלה עדכון גרסה iOS 9.3.2 למכשירי האייפון, אייפד והאייפוד טאץ'. במקביל משחררת החברה גם עדכוני גרסאות לשעון החכם Apple Watch, סטרימר ה-Apple TV בדורו הרביעי וכן למחשבי המק.

העדכון החדש, שמשקלו נאמד בכ-93 מגה-בייט אך עשוי להשתנות בהתאם לדגם המכשיר ולגרסה העדכנית בה נמצא המשתמש, אינו מכיל שינוי מרחיקי לכת אלא מתמקד בעיקר בתיקוני באגים ובעיות שונות כפי שדווחו לאפל במהלך גרסאות הבטא אותן היא משחררת לקהל המפתחים וכגרסאות בטא ציבוריות. כך, למשל, תוקן באג הבלוטות' שמנע ממכשיר האייפון SE להתחבר להתקני אודיו מסויימים כמו גם שיפורים הקשורים בדפדפן הספארי, אפליקציית המייל, אופציית ה-VoiveOver ועוד.

כבכל עדכון של iOS 9, גם העדכון הנוכחי מתאים לכל מכשירי האייפון 4s ומעלה, אייפד 2 ומעלה, אייפד מיני ומעלה וכן מכשיר האייפוד טאץ' בדורו החמישי והשישי. כמו כן, ניתן להוריד את העדכון ישירות מהמכשיר דרך מנגנון ההורדות מהאוויר (OTA) או לחלופין דרך תוכנת האייטונס הביתית, שזוכה גם היא לליטוש קל ולגרסה מספר 12.4.

לא רק iDevice

במקביל, כאמור, משחררת אפל גם עדכוני גרסה ליתר המכשירים שברשותה. כך, השעון זוכה לעדכון גרסה watchOS 9.2.1 שכולל בעיקר תיקוני באגים שונים, וסטרימר ה-Apple TV בדורו הרביעי לעדכון גרסה tvOS 9.2.1 שגם בו לא נצפו שינויים רבים מלבד תיקוני באגים. בנוסף, מעדכנת אפל גם את מחשבי המק לגרסת OS X 10.11.15 הכולל עדכוני באגים שוטפים.

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.