זה קורה מהר מידי. לפני שבועיים הוכרזו שני האייפונים החדשים, לפני שבוע הם הגיעו לחנויות, יום אחרי יצא עדכון מערכת iOS 7.0.1 וזה לא עוצר כאן – אמש שחררה אפל את iOS 7.0.2, שמטרתה העיקרית היא לתקן את פרצת האבטחה שמאפשרת לכולם לחדור את ססמת הנעילה, באם היא קיימת.

עוד לפני שיצאה iOS 7 לשוק, הגיעו אלינו שמועות לפיהן אפל עובדת כבר על גרסא 7.0.1, 7.0.2 ו-7.1, ואחת אחרי השנייה הן מתקיימות. בהפרש של כמה שעות בלבד מתחילת המכירה של האייפונים החדשים שחררה אפל את iOS 7.0.1 שמיועדת לאייפון 5S ותיקנה כמה בעיות בקורא טביעות האצבע, ה-Touch ID. והיום, שבוע וקצת אחרי צאתה של iOS 7, מגיעה אלינו גרסה 7.0.2, רק שהפעם היא זמינה לכולם ומטרתה לתקן בעיה שקיימת בכל מהכשירים שנושאים את הגרסה החדשה. זו לא הפעם הראשונה שבעיה זו מופיעה במכשירי אפל, והיא הופיעה ב-iOS 6, מה שגרם לאפל להוציא את iOS 6.1.3 לתיקון פרצת אבטחה.

אם להאמין לשמועות הבאות, העדכון הבא, iOS 7.1 צריך להגיע ממש בקרוב, אם כי לא בטוח מה יהיה ייעודו. ככל הנראה הוא יגיע באמצע חודש אוקטובר, עם האייפדים החדשים עליהם אנחנו עתידים לקבל פרטים נוספים ממש בקרוב. העדכון זמין לכלל המכשירים שמריצים את iOS 7 והעדכון מופץ באופן אוטומטי או דרך המחשב.