לאחר מספר ימים ש-iOS 4.3  יצאה עבור iPhone 4, iPhone 3GS, iPad 1, ואייפוד דור 3 ו-4, גם הפריצות מתחילות לצאת, ו- IH8snow, מי שידוע מאחורי כלי הפריצה Snowbreeze, הוציאה גרסה בטא ראשונה לפריצה הקשורה שלו ואנחנו כבר ניסינו והתרשמנו.

אך לפני זאת, יש להזכיר כי פריצה קשורה היא אינה פריצה מלאה, ובכל פעם שתצטרכו לעשות Reboot ל-iDevice שלכם תאלצו להפעיל את הפריצה בשנית המחשב. בפריצה לא קשורה, או במילים אחרות הפריצה המלאה, אין צורך לעשות דבר כזה.

כידוע, Snowbreeze היא הינה פריצה שמבוססת על הכנת קובץ IPSW מיוחד מהמחשב שלכם שמכיל כבר בתוכו את הפריצה וכל מה שתצטרכו לעשות זה להיכנס למצב DFU ולאחר מכן ריסטור ל-iDevice שלכם עם ה-iTunes. ה-Snowbreeze הינו כלי פריצה שמשמש בדר"כ את המשתמשים עם המכשירים הנעולים, מכיוון שהוא גם מביא את הפריצה החדשנית ביותר וגם לא משדרג את גרסת המודם של ה-iDevice – מה שמאפשר לאנשים עם המכשירים הנעולים לבצע Unlock ובכך לשוחח בטלפון.

עובד חלקית
גם אנחנו ניסינו את הפריצה על ה-iPhone 4 Sim Free שלנו ולהלן התוצאות: הפריצה אכן עובדת כמו שצריך אם מבצעים את כל השלבים כראוי ונכון. מומלץ לנקות את הפורטים של Apple מקובץ ה-Host שלכם כדי לוודא שה-iTunes יצור קשר עם שרתי Apple  בעת הריסטור (בגלל Error 1013 הידועה לשמצה) כדי לוודא שהאייפון שלכם לא יהפוך ללבנה (אנחנו מדברים מניסיון כואב, זה קרה לנו, אך הסתדרנו),  ותצטרכו לבצע ריסטור כללי ל-iDevice החדש שלכם בכדי להפעיל אותו. הבעיה היחידה בפריצה זו לבעלי והאייפונים והאייפד 3G – אין אפשרות לבצע שיחות. האפשרות של בחירת רשת סלולרית נעלמה מההגדרות ומד הקליטה מראה לנו קו קליטה בודד, וכנראה מדובר בבאג של הפריצה (בכל זאת, גרסת בטא ראשונה) וסביר להניח שיצאו עוד גרסאות בטא נוספות בהמשך שיתקנו את הבעיה – אנחנו נהיה כאן כדי לעדכן אתכם.

קרא עוד:  רגע לפני הדור הבא: מחירו של OnePlus 6T ממשיך לרדת

בכל מקרה, אם אתם מעוניינים לראות מה חדש ב-iOS 4.3 עם פריצה ולאחר מכן לחזור ל-4.2.1 (במידה ושמרתם SHSH) – אנחנו ממליצים על האופציה. כמובן שבשבועות הקרובים אנחנו נקבל עוד פרטים על הפריצה הלא-קשורה שצפויה לצאת, אך מכיוון שישנם לא מעט באגים עם הספארי בגרסה זו, ייתכן כי Apple תשחרר את iOS 4.3.1, מה שאומר שאולי הפריצה תתעכב במעט בכדי לא לפגוע בחור האבטחה שמצאו בפריצה הלא-קשורה של iOS 4.3, מה שבעצם מאפשר את הפריצה הלא-קשורה.

ולאלה שיש מכשיר iPad 2 ביד ורוצים לפרוץ אותו: לצערנו, בחומרה של ה-iPad 2 אפל חסמה את ה-Exploit של Limera1n (שעל זה בעצם מבוססות הפריצות מגרסה 4.1 ומעלה), וכרגע, עד שלא ימצא Exploit חדש, לא צפויה להיות כלל וכלל פריצה ל-iPad 2.