הפורץ האלמוני,סטפן אשר (Stefan Esser), אשר פרץ לראשונה את ה-iOS 4.3, חוזר שוב ומציג בוידאו על האייפוד טאץ' דור 4 שלו את הפריצה הלא קשורה ל-4.3.1. כזכור, סטפן הוא גם זה שאמר בתחילת הדרך כי אפל צפויה לשחרר את 4.3.1 מיד לאחר 4.3 בכדי לסגור את חור האבטחה שהיה בספארי (שדיווחנו לכם דאז שדרכו יכולה להיות פריצה של Jailbreakme) והוא אכן צדק. בכל מקרה, הוא מדגים את הפריצה על גבי וידאו בדיוק כמו שהוא עשה עם האייפד 1, אז ב-4.3.

מלבד זאת, סטפן גם שחרר הסברים לגבי הפריצה. הוא טוען שאותה פריצה שהוא השתמש בה ב-4.3 עובדת גם על 4.3.1: הוא השתמש ב-sn0wbreeze ל-4.3.1 שיצאה היום בכדי להפוך את ה-4.3.1 לפריצה קשורה, ולאחר מכן הוא התקין את הפריצה הלא קשורה שלו על גבי האייפוד והפלא ופלא – זה עבד לו. כמו כן, הוא גם מצהיר שהוא לא ישחרר כלי פריצה, אלא סביר להניח שהפריצה תהיה דרך קובץ DEB בסידיה (או שאחת קבוצות הפריצה – dev team ו-chronic dev team יאמצו את הפריצה שלו? אין לדעת).

הפרט היחיד שסטפן לא חלק עימנו הוא תאריך היציאה המשוער לשחרור, זאת בעקבות תלונות שהגיעו אליו לפני שבוע על כך שהוא לא סיים את הפריצה שלו בזמן (בעקבות בעיות בעבודה, כך הוא טוען) כפי שהבטיח. בכל מקרה, אנחנו לא נבוא אליו בטענות אלא נמשיך לחכות בסבלנות לפריצה המיוחלת. ברגע שהיא תצא, אפשר להגיד שעד iOS 5 – אנחנו מסודרים. (מקור)

קרא עוד:  אפליקציית Apple TV זמינה בישראל - גם בטלוויזיות סמסונג