אחרי שהכריזה על מערכת ה-iOS 11 למכשירים ניידים בחודש יוני האחרון, אפל (Apple) השיקה כעת את הגרסה הסופית והרשמית בהחלט לכלל המשתמשים להורדה עבור המכשירים הנתמכים.

המערכת החלה להגיע למשתמשים באופן הדרגתי, כך שסביר כי בשעות הקרובות מי שינסה להוריד יתקל בקושי רב או באיטיות בהורדה. העדכון זמין עבור בעלי iPhone 5S ומעלה, iPad Air ומעלה ו-iPad Mini 2 ומעלה. כך מי שברשותו iPhone 5 או iPhone 5C כמו גם הדור הרביעי של האייפד או הדור הראשון של המיני – לא יוכל לשדרג.

בין החידושים שמביא iOS 11 הוא תמיכה בשפת המציאות המדומה ARKit שתביא יכולות תלת מימד ל-iPhone X. ישנו גם שינוי ועיצוב מחדש של ה-Contorl Center, עיצוב מחדש של חנות ה-App Store, שיפורים ב-Siri ו-AirPlay, אמוג'י חדשים ועוד.

למקרה ופספסתם:לפני 45 דקות עלתה לאוויר iOS 11, מערכת ההפעלה החדשה מבית Apple.על מנת לעדכן יש לגשת להגדרות, כללי,…

פורסם על ידי ‏‎TGspot‎‏ ב- יום שלישי, 19 בספטמבר 2017

מלבד iOS 11, אפל גם שחררה את העדכון האחרון ל-Watch OS בגרסה 4, כך שכל בעלי השעון יוכלו ליהנות מאפשרויות החדשות. בין היתר נוסף ממשק עיצוב ל-Siri, עיצובי Toy Story, אפשרות לתשלום בין משתמשים, שדרוג כל מערך הבריאות והניטור של השעון ויכולת סנכרון הנתונים עם מתקני כושר ב-NFC.

גם Apple TV זכתה לעדכון עם שיפורים קלים כמו מעבר בין ערכת נושא בהירה לכהה בהתאם לשעה ביום, הוספת תמיכה באוזניות ה-AirPod, תמיכה ב-AirPlay 2 ועוד.

קרא עוד:  עם מגרעת צמודה לצד שמאל: LG הכריזה על Q70

כל העדכונים זמינים כאמור כבר כעת, אבל מומלץ להמתין ולחכות שישתחרר הלחץ בשעות הקרובות.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.