עדכון קושחה שמקושר ל-iOS 11, מערכת ההפעלה החדשה של אפל (Apple), מאשר הרבה מאוד פרטים אודות המערכת. בשבוע הבא, עם סיום האירוע של אפל צפויה החברה לשחרר למפתחים את גרסת ה-Gold Master, הגרסה האחרונה למפתחים לפני השחרור לקהל הרחב, אלא שאתר 9to5Mac כבר הצליח לשים את היד על הגרסה הזו, ולדלות מידע אודות המכשירים אשר יוצגו שם.

אפליקציית השעון, שנועדה לקישור ה-iPhone עם Apple Watch וכן לביצוע פעולות נוספות שקשורות בו, מציגה מסך פתיחה עם שעון חדש בעל עיצוב דומה לזה הנוכחי אך עם עם 'כתר דיגיטלי' בצבע אדום שכנראה מסמן שילוב של יכולות LTE. כן ניתן גם לראות נקודות על המסך שנראות כמו המחוון של רמת הקליטה הסלולרית ב-iOS.

עוד התגלה אפקט מצלמה חדש שנקרא Portrait Lighting, שנועד לפי ההערכות לסייע בהפקת צילומים באיכות שקרובה לזו שמפיקים ממצלמת dSLR, בשילוב עם אפקט עומק ועם שימוש באפקטים שונים של תאורה. בתוכנה החדשה נמצאו גם איכויות צילום ומהירויות לכידת פריימים (FPS) חדשות.

בהגדרות המכשיר ניתן גם למצוא הגדרה שמספקת שליטה בייצוב הצבע הלבן, מה שמעיד על שימוש בתצוגת True Tone בדומה ליכולת שקיימת כיום במכשירי ה-iPad Pro. על פי האתר, בגרסה החדשה נרמז כי הרזולוציה של –iPhone הבא תהיה 1125×2436 פיקסלים. טכנולוגית זיהוי הפנים בה אפל תעשה שימוש תקרא Face ID וכבר בגרסה החדשה מצורף הסבר מונפש קצרצר שתפקידו, כך נראה, לעזור למשתמשים בתהליך ההגדרה הראשונית.

עוד אימוג'י, ובתזוזה

נבירה באפליקציה של HomePod, הרמקול החדש של החברה, חשפה כיצד יראה החלק הקדמי של המכשיר החדש וכעת הצלמית נמצאת ביותר מקומות במערכת ההפעלה, כולל תמונה שמסבירה כיצד להפעיל מצב חירום.

 ios 11 gm GIF

בנוסף, התגלו גם אימוג׳י חדשים שיזוזו ויספקו אפקט תלת ממדי, רקעים חדשים כולל רקע שחור שיראה טוב על מסכי OLED, וכן אזניות AirPods חדשות שנראה שיהיו זהות למקוריות, אלא שנורת ההתראות של הנרתיק שתפקידה להתריע על מצב הסוללה תהיה בחוץ.

כזכור, אפל תערוך אירוע בשבוע הבא ובו תחשוף את המכשירים שלה לשנה הקרובה וכן את תאריך השחרור האמיתי של iOS 11.