מוקדם יותר הערב שחררה אפל (Apple) את עדכוני הביניים הראשון למערכת ההפעלה iOS 11.1 למכשירי האייפון וכן לכלל מערכות ההפעלה: WatchOS 4.1 לשעונים, tvOS 11.1 עבור מכשירי Apple TV ואת macOS High Sierra 10.13.1 למחשבי Mac.

השקתה של iOS 11, כזכור, לוותה בבעיות ובתקלות, רובן נשארו גם אחרי iOS 11.0.3, אם כי העדכון החדש עתיד לפתור את אלו, להוסיף כמה דברים חדשים ולהחזיר ישנים. כמובן מעבר לתיקון רוב בעיות ההשקה, iOS 11 מוסיפה אימוג'ים חדשים, מחזירה את מחוות ה-3D Touch לפתיחת ריבוי המשימות ומתקנת את באג המחשבון הידוע.

iOS 11.1 release date: how to download

watchOS 4.1 לשעוני החברה מביאה את היכולת להזרים שירים מ-Apple Music ישירות לשעון, יתרון גדול לאלו בעלי הדגם הסלולרי, וכמו כן מאפשרת להאזין לתחנות הרדיו השונות בשירות. מעתה, נתונים אודות אימונים ומצב בריאותי יוכלו להסתנכרן עם מכשירים תומכים בחדר הכושר לאימון נוח יותר.

macOS High Sierra 10.13.1 מביאה עמה תיקון לפרצת ה-Wi-Fi המדוברת וכן תיקונים ושיפורים נוספים, בדומה ל-tvOS 11.1 שזמינה ל-Apple TV מהדור הרביעי וכן ל-Apple TV 4K.

גרסאות ההמשך, iOS 11.2 וחברותיה, נכנסו לבטא הראשונה אתמול כך שאפל מתכננת דברים נוספים למשתמשים. בין היתר, היכולת להעביר כספים דרך Apple Pay באמצעות iMessage וכן לסנכרן את ההודעות ב-iCloud עדיין לא הגיעו בגרסה הנוכחית כך שהם צפויים לנחות בגרסאות קרובות.