למרות מהפיכת המגע שה-iPhone הביא עמו, ישנו סעיף אחד בו הממשק המגע לעולם לא יוכל להחליף את ה"דבר האמיתי" – המקלדת הווירטואלית. למרות העבודה הטובה שעשו באפל עם מערכת תיקון שגיאות וחיווי על הקלדה בצליל, המקלדת עדיין לא נוחה, מהירה ו"טבעית" לשימוש כמו מקלדת פיזית.

האנשים הטובים בחברת ION, המתמחים ביצירת מקלדות-פטיפון בחיבור USB החליטו ליצור מוצר קצת "שונה" ולהגשים את משאלת הלב של חובבי ה-iPhone. ה-ION iType היא מקלדת QWERTY נישאת (בערך) המופעלת באמצעות סוללות. כל מה שצריך לעשות על-מנת להתחיל להקליד הוא לחבר את המכשיר ה-iPhone או iPod Touch למקום המיועד ולהתחיל להקליד.

בשל מגבלות התוכנה של אפל לא ניתן להשתמש במקלדת בכל האפליקציות והיא מוגבלת לשימוש רק באפלקציה היעודית, ממנה ניתן להעתיק את הטקסט המוקלד ולהדביק בכל יישום אחר במכשיר, תהליך לא טבעי ואולי גם לא נוח אך בר פתרון. לא בטוח שהצרכנים יאהבו את המקלדת הזו הן בשל גודלה שלא מאפשר ניוד נוח והן בשל הצורך בתוכנה נוספת להקלדה. אם בכל זאת חשקה נפשכם במוצר, תוכלו להשיגו בחנויות החל מהרבעון הבא (מרץ) במחיר של כ-$100.

עוד חשפה החברה אורגנית קטנה המאפשרת לחבר את ה-iPhone, בדומה למקלדת, ומגיע עם אפליקציה iDiscover שתוכלו לנגן להנאתכם. בנוסף, האורגנית כוללת חיבור USB ותוכלו להינות ממנה גם על המחשב. (מקור)

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.