תאגיד ה-Unicode העולמי, שאחראי לאישור יצירת ותקינת הרגשונים החדשים, חשף אתמול את רשימת 157 הרגשונים שיצורפו השנה למערכות ההפעלה אנדרואיד ו-iOS. למעשה, הרגשונים החדשים יצורפו לרשימות באופן רשמי החלל מיוני הקרוב.

העדכון החדש, שייקרא Emoji 11.0 בסינכרון עם תקן Unicode 11, יכיל בין היתר חייכנים עם מגוון חדש של תסרוקות כמו למשל ג'ינג'ים, מתולתלים, אפורי שיער, קירחים ועוד. בנוסף מופיעים ברשימה רגשונים עבור מצבי קור, חום, סחרחורות ותחינה.

כמו כן יופיעו דמויות חדשות עבור גיבורי על ונבלי על, פרצוף עם כובע של מסיבות, ופעילויות פנאי שונות כמו למשת תפירה, סריגה, פריזבי, שחמט, סקייטבורד, לקרוס, סופטבול ועוד. חיות חדשות שייכללו ברשימה הן קנגורו, תוכי, טווס, לאמה, סרטן, היפופוטם, דביבון, יתוש, ברבור ואוגר.

בגזרת המאכלים יהיה ניתן למצוא רגשונים עבור בייגל, חסה, מנגו וקאפקייק, ובנוסף גם עבור חפצים כמו מטף, מבחנה, גליל נייר טואלט, ספוג, דגל פיראטי וסימן האינסוף.

רוב הסיכויים שנראה את הרגשונים החדשים האלה בפועל רק בגירסאות iOS 12 ואנדרואיד 9.0, שצפויות לצאת בסתיו. בינתיים תוכלו לראות את הרשימה המלאה שלהם ממש כאן עם הסברים שונים לגבי מילות מפתח, עם שמותיהם המלאים וגם עם קישורים למסמכים שמסבירים מדוע הוחלט לצרפם לרשימה.

ההרשמה להמלצות לקראת Unicode 12 כבר התחילה, והיא תיסגר כבר במרץ השנה בכדי שבתחילת השנה הבאה כבר ניתן יהיה להציג את הרגשונים החדשים הבאים.

קרא עוד:  לנובו מאשרת: טלפון משחקים ראשון של מותג Legion בדרך עם Snapdragon 865