נגיד שחשקה נפשכם במשחקי הנוסטלגיה של העשור הקודם. משחקים כמו Pac-man, Street Fighter, Digger ועוד, להיכן תפנו? לארכיון האינטרנט כמובן.

הארגון ששם למטרה לשמר את ההיסטוריה של האינטרנט והמחשוב מרחיב את קטגוריית התוכנה שלו ומוסיף עוד 900 משחקי ארקייד להפעלה ישירות מהדפדפן. מדובר במשחקים משנות ה-70 עד שנות ה-90 שבחלקם פופולריים ומוכרים מאוד ובניהם אפשר למנות את Indiana Jones, JR Pac-man, Juno First, Astro Invader, SWAT, ועוד.

“אוסף המשחקים נע ממשחקי המחשב מתקופת השחור לבן וצלילים פשוטים, ועד למשחקים בקנה מידה גדול הכוללים תמונות, מוזיקה עשירה ועלילה רחבה”, כפי שנכתב באתר.

המשחקים פועלים על אמולטור MESS שפותח בעבר ומשמש את ארכיון האינטרנט גם להפעלת יישומים וותיקים, כאשר ניתן לשחק בהם דרך הדפדפן בדיוק כפי שפעלו בעבר בשימוש המקלדת, לכן חלקם לא פועלים באופן חלק במיוחד, אך הם מאפשרים להתנסות ולהתענג על משחקי העבר. לכל אחד מהמשחקים יש דף המתאר את תולדותיו, ההיסטוריה, מי המפתח המקורי ותיאור המשחק המלא.

לארכיון האינטרנט

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.