חברות הנטבוקים השונות יפסיקו להציע מחשבים עם מעבדי סדרת Atom Z החסכונים בחשמל (מדגמים Z520/Z530). על פי Digitimes, אינטל הודיע לכל לקוחותיה שהיא לא תקבל יותר הזמנות על מעבדים אלו אם הם לשימוש במחשבי נטבוק. החברה עדיין תכבד הזמנות קודמות שבוצעו על ידי החברות השנות כגון Asus, MSI, ו-Acer.

אינטל רוצה לסיים את האספקות עד סוף 2009 כדי לחלק את השוק בהתאם לסוג הפלטפורמה שאת סדרת Atom Z היא מייעדת למחשבי MID. החלק היותר מעניין הם המחשבים שיאלצו לרדת מהמדפים. אנחנו כבר יודעים ש-MSI Wind U115 ירד בשל האיסור של מיקרוסופט להתקין את XP על אכסון היברידי, אולם מה עתיד לבוא על מחשבי Asus Eee PC T91, או Dell mini 10 המבוססים על מעבדי ה-Z? אם ננחש, הם בטח יעבורו למעבדי N270/N280 שהם הבחירה המובנת.

ללא קשר לעניין (או שכן?), אינטל אמורה לחשוף בקרוב את מעבד ה-Atom החדש הדומה בתפקודו לפלטפורמת i7. המעבד החדש Atom N450 Pineview, אמור להיות חסכוני באנרגיה, מהיר יותר וזול יותר. בקרוב המחשבים הקרובים לביתכם… (מקור)

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.