ענקית השבבים אינטל שיחררה מהדורה ראשונית של אנדרואיד 4.2.2, ג'לי בין, אשר מיועדת לרוץ על מחשבי פי.סי בעלי מעבדים בארכיטקטורת x86, באתחול-כפול (Dual Boot) בנוסף למערכת הפעלה קיימת, כמו ווינדוס 8 או מהדורת לינוקס אחרות.

מדובר ביוזמה הדומה ל'פרוייקט אנדרואיד x86' אשר הצגנו בעבר, המתאימה את מערכת ההפעלה הניידת של גוגל כך שהיא תוכל לרוץ גם על מעבדים שהם לא בארכיטקטורת ARM. כאמור מדובר בגרסה 4.2.2 בעלת קרנל לינוקס בגרסה 3.8. למרות שמדובר בגרסה שיכולה לרוץ על מחשבי פי.סי ההתקנה מיועדת רק לכאלו אשר מצויידים בלוח-אם התומך באתחול מסוג UEFI ולא ב-BIOS אשר עדיין שכיח על-רוב המחשבים.

באתר הטכנולוגיה של אינטל מייעדים את הגרסה למפתחים או למשתמשים מנוסים שכן מדובר בגרסאת Pre-Alpha כך שהיא לא מיועדת לשימוש יומיומי משום שלא מדובר בגרסה יציבה או כזו המיועדת לשחרור.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.