אינטל (Intel) היא חברת ענק נוספת שלא תגיע השנה לתערוכת MWC 2020, ובכך היא מצטרפת לרשימה הולכת ומתארכת של חברות שהחליטו לוותר על התערוכה בגין התקפת נגיף הקורונה.

"הבטיחות והרווחה של כל עובדינו ושותפינו היא בראש סדר העדיפויות שלנו, ואנחנו נסוגנו מהקונגרס העולמי הנייד השנה מתוך זהירות. אנו מודים ל-GSMA על ההבנה שלהם ומצפים להשתתף ולתמוך באירועים עתידיים של הקונגרס העולמי הנייד", מסרה החברה בהודעה שדומה להודעות של האחרות שלא יגיעו לאירוע, ביניהן LG, וגם מדיה-טק (MediaTek) ששחררה הודעה דומה.

עדכון: בוטלה תערוכת הסלולר העולמית בברצלונה

גם יצרנית הטלפונים ויוו (Vivo), שהייתה אמורה להציג את טלפון הקונספט החדש שלה APEX 2020 בתערוכה, תעשה את זה במקום אחר. כמו כול חברה שביטלה את ההשתתפות מציינת ויוו את הדאגה לבריאות העובדים והציבור כסיבה לביטול. "אנחנו נציג בקרוב את APEX 2020 אותו תכננו להראות ב-MWC. נעדכן כשיהיו עוד פרטים. אנחנו מתנצלים בגין אי הנעימות שנגרמה ורוצים להודות לשותפים, לחברים במדיה ולצרכנים שאנחנו בטוחים שמבינים אותנו" מסרה החברה.

TCL, שכן תגיע לתערוכה כדי להציג את הטלפונים העצמאיים הראשונים שלה מזה שנים רבות, החליטה עם זאת לבטל את מסיבת העיתונאים המיוחדת שתכננה ל-22 בחודש. היא תציג אותם עם זאת בדוכן שלה בכל ימי התערוכה.

רק להזכיר רשימת המבטלות כולל גם את NVIDIA, סוני (Sony) ואמאזון (Amazon).

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.