אינטל ישראל קיימה ביום חמישי, 27.10, את כנס התוכנה השנתי שלה, במלון דן פנורמה בתל-אביב.  במסגרת הכנס נפגשו כ- 700 מפתחי תוכנה ממרכזי הפיתוח של אינטל בישראל ליום של הרצאות, תצוגות ודיונים מקצועיים. ההרצאות והמסלולים התייחסו למגוון רחב מאוד של נושאים שנוגעים בפיתוחי העתיד של מחשבים אישיים, פלטפורמות לטלפונים חכמים ומחשבי לוח (טאבלט), שיפורי ביצועים, מיחשוב ויזואלי וקונטקסטואלי, אבטחת מידע, ועוד.

 בדברי הפתיחה שנשא דדי פרלמוטר, סגן נשיא בכיר באינטל העולמית ומנכ"ל קבוצת הארכיטקטורה, הוא התייחס בהרחבה למקום המרכזי שתופס פיתוח התוכנה באינטל. החברה, שידועה בזכות המעבדים שלה, מעסיקה מספר גדול מאוד של מהנדסי תוכנה, ולוקחת חלק מכריע בעיצוב עתיד פיתוח התוכנה. פרלמוטר ודוברים אחרים בכנס הדגישו את חשיבות חויית המשתמש במסגרת הטרנספומציה שעובר עולם המיחשוב לפטפורמות קלות יותר וניידות.

 פרלמוטר גם התייחס באריכות לספינת הדגל של אינטל: ה- ULTRABOOK. "האולטרבוק הוא למעשה מחשב נייד שמגדיר מחדש את חויית השימוש. משקלו קל מאוד, עוביו סנטימטר עד שניים, אורך חיי הסוללה ארוך הרבה יותר, חווית השימוש דומה לזו של טאבלטים, וכל זה ללא כל התפשרות על ביצועי המערכת ואמינותה. האולטרבוק הוא פי-סי כשיש בו צורך, או טאבלט אם רוצים בכך, כל היום, בכל יום", הסביר פרלמוטר.

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.