אינטל הכריזה על הדור הבא של המעבדים שלה מיועדים לשוק הנמוך, ולשוק שדורש צריכת כוח נמוכה המיוחד. מעבדים אלו, שהם בעצם מערכת על שבב (Soc), מכונים Braswell והם אמורים להחליף את מעבדי ה-Bay Tril הנוכחיים של החברה המיועדים לשוק המכשירים הנמוכים.

ההבדל הגדול של המעבדים הללו לעומת מעבדי ה-Bay TRail הנוכחיים הוא תהליך הייצור: 14 ננו-מטר לעומת 22 ננו מטר, תהליך הייצור בו משתמשת החברה כדי לייצר את מעבדי ה-Bay Trail שלה. זמן המדף שלהם, דרך אגב, רחוק מלהגיע לסיומו.

באינטל טוענים שיהיה זול יותר לייצר מערכות שלמות המבוססות על ה-Braswell (כלומר העלות הכוללת של חומרי הגלם תהיה זולה יותר), וכן שהוא יציג ביצועים משופרים לעומת הדור הנוכחי של מעבדיה המיועדים לשוק הנמוך. החברה לא סיפקה פרטים נוספים, אך ההערכה היא שהיא תשלב את טכנולוגיית התצוגה שלה, Iris, במעבדים החדשים. היא גם לא סיפקה תאריך יעד להשקתם הרשמית לשוק. כמו כן אמורים אלו להיות מעבדי 64 ביט לעומת ה-32 ביט של ה-Bay Trail.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.