היו שלום תמונות Instagram

האם הקרב בין טוויטר (Twitter) לפייסבוק (Facebook) עולה מדרגה? בשבוע שעבר דיווחנו כי באינסטגרם הסירו את התמיכה ב'כרטיסיות טוויטר' ובכך גרמו לתמונות המיושנות להראות 'גזורות' באופן לא תקין, כשהן מוצגות במסכים הקטנים יותר של טלפונים חכמים. עכשיו מתברר החל מהיום התמונות לא מוצגות כלל בזרם העדכונים.

המלחמה קרה מתחממת

היו שלום תמונות Instagram

מה שהתחיל כמהלך של 'מלחמה הקרה' בין טוויטר לאינסטגרם (Instagram) , שנרכשה כזכור על ידי פייסבוק, מתבר כעת כחימום גזרה אמיתי  – אם בסוף השבוע שעבר היה נראה כי הסרת התמיכה ב'כרטיסיות טוויטר' גרמה לפגיעה קלה, שהשפיעה על אלו המשתמשים בטוויטר דרך מכשירים ניידים בלבד, הרי היום הוסרו למעשה כל תמונות האינסטגרם מרשת המיקרו-בלוגים ובמקומם מוצג קישור.

בשבוע טען קווין סיסטורם, מנכ"ל אינסטגרם, כי הסיבה להסרת התמיכה נעוצה ברצון למשוך משתמשים למקום בו התוכן נמצא באמת, כלומר אל פרופיל הרשת בתוך אתר אינסטגרם. אבל, נראה כי בעקבות המהלך האחרון של החברה, היא לא משאירה למשתמשים ברירה – על מנת לצפות בתמונות חייבים לגשת אל האתר. בטוויטר מיהרו לעדכן את המשתמשים כי לא מדובר בתקלה טכנית, אלא בהחלטה יזומה של המתחרים, וכי עדיין ניתן לקשר אל התמונות.

בתוך כל המהומה, ג'ק דורסי, מייסד-שותף של טוויטר, העלה אל החשבון שלו מספר תמונות מיושנות ונראה כי זהו הדבר הכי קרוב לאישור רשמי לכך שטוויטר מתכוונת לשלב פילטרים לתמונות כחלק מהיישום הנייד שלה. על פי הערכות החברה תשיק את האפשרות החדשה לפני חג המולד.

קרא עוד:  חדש ב-Gmail: צירוף מיילים כקובץ להודעה

 

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.