תמו ימי הפוטושופ: אפליקציית קולאז'ים חדשה מבית היוצר של אינסטגרם הושקה למשתמשי iOS, כשבפיה בשורה פשוטה – אנחנו נארגן לכם את התמונות אוטומטית ובמהירות בתוך קולאז', ואתם רק תבחרו מה מתאים לכם. מדובר על אפליקציה עצמאית ולא תלויה ברשתות החברתיות של אינסטגרם או פייסבוק (שאינסטגרם נמצאת בבעלותה), ולמעשה לא צריך בכלל להיות רשום לרשתות הללו כדי להשתמש ב-Lyaout.

האפליקציה מציעה לכם להעלות עד 9 תמונות מגלריית התמונות שלכם באייפון (והיא אף מסוגלת לחלק אותן לשתי קטגוריות נוספות של "הועלו לאחרונה" ו"פרצופים", בה היא מזהה אוטומטית רק תמונות של אנשים), ותוך כדי הבחירה היא כבר מסדרת אותן אוטומטית ב-10 קולאז'ים אופציונלים לבחירתכם.

לאחר שבחרתם את המבנה הרצוי, תוכלו לעשות בו שינויים קטנים, כמו למשל להזיז תמונות, לשנות את המסגרת והקצוות שלהן, להתמקד בחלק מסוים בתמונה, להפוך ולסובב אותן, וגם ליצור אפקט מראה. יחד עם זאת, האפליקציה לא מאפשרת ליצור קווי הפרדה בין התמונות כדי לשמור על מראה מודרני. לאחר שסיימתם, תוכלו לשמור את הקולאז' שלכם במכשיר, או לשתף אותו עם חברים. האפליקציה כאמור זמינה רק לבעליי אייפון ואייפד, ובקרוב תוצע גם למשתמשי אנדרואיד.

להורדת Lyaout