רק לפני מספר ימים הכריזה אינסטגרם (Instagram) על תכונה חדשה לאופציית הסטורי (Story) באפליקציה שלה, וכעת נחשפים שתי תכונות חדשות: הראשונה גם היא קשורה לסטורי, אך השנייה צפויה הציג שינוי גדול בפיד החדשות.

התכונה הראשונה שהוכרזה רשמית בבלוג של החברה, נקראת "You're All Caught Up" (או "התעדכנת" בעברית). זו מציגה את הודעה במידה וכל הסטטוסים שפורסמו במהלך ה-48 השעות האחרונות נצפו על ידי המשתמש. "היום, תתחילו לשים לב להודעה "You're All Caught Up" כאשר ראיתם את כל הפוסטים מהיומיים האחרונים. שמענו שזה יכול להיות קשה לראות כל פוסט חדש", כך נכתב בהודעה הרשמית. כמו כן, התכונה החדשה זמינה כעת הן בגרסת האנדרואיד (Android) והן בגרסת ה־iOS של האפליקציה.

התכונה השנייה מגיע מדיווחים של משתמשים, שראו כי נוספה אפשרות חדשה בסטורי בשם "ask a question", המאפשרת לשאול שאלות פתוחות ללא הגבלה בתווים, וכך גם לענות עליהן. התכונה לא הגיעה לכלל המשתמשים עד-כה, לכן ההנחה כי זוהי תכונת בטא (Beta) ושהיא עדיין בשלבי בדיקות מוקדמות.

בחודש שעבר דיווחה אינסטגרם כי ישנם מיליארד משתמשים פעילים בחודש, אשר מעריכים את שוויו של כל משתמש בכ־100 דולרים. בזכות השינויים הרבים שערכה פייסבוק (Facebook) באפליקציה, הנתונים מראים כי עקומת המשתמשים הפעילים בחודש גדלה בשיעור של 5 אחוזים ברבעון, בעוד פייסבוק מגדילה את מספר המשתמשים הפעילים החודשיים שלה ב־3.14 אחוזים ברבעון.