לפני פחות מחודש הודיע קווין סיסטרום בכנס המוזיקה, אינטראקטיב וקולנוע שהתקיים בטקסס כי אפליקציית שיתוף התמונות הפופולרית, Instagram בקרוב תושק בחנות האפליקציות של גוגל. הבטחתו קוימה, וכבר עכשיו האפליקציה זמינה להורדה בחנות גוגל פליי בחינם.

בדומה לאפליקציית האייפון, גרסת האנדרואיד מאפשרת למשתמשים לצלם תמונות ולשתף אותם עם שאר העוקבים שלהם ברשת החברתית המצולמת. לפני שיעלו את התמונות שצילמו, יוכלו המשתמשים להוסיף אפקטים שיהפכו את התמונה שלהם לאישית ויפה יותר. חלק גדול מההצלחה של האפליקציה נובע מכך שכל אדם יכול לעקוב אחרי המפורסמים והאישים אותם הוא מעריץ, ובכך לראות תמונות שהם משתפים מחייהם הפרטיים. את האפליקציה ניתן להוריד ישירות מהגוגל פליי ומתאימה לבעלי מערכת האנדרואיד בגרסה 2.2 ומעלה אולם אין היא מותאמת למכשירי הטאבלטים.

משמח לראות כי מיטב האפליקציות הפופולריות שזמינות באפ סטור, מגיעות לבסוף גם לגוגל פליי, אבל אנחנו עדיין קצת מאוכזבים שבעלי האנדרואיד מקבלים אותה הרבה אחרי אפל, שם היא זמינה מסוף 2010 (עם 30 מיליון הורדות), ומקווים שזה ישתנה בעתיד. בכל אופן, קווין סיסטרום אף הוסיף ואמר שבדרך מסוימת, גרסת האנדרואיד טובה מזו של האייפון. האם זה מפצה? החליטו בעצמכם.

וידאו: ראש בראש – אינסטגרם באייפון מול האנדרואיד