מיקרוסופט (Microsoft) קיימה אירוע מיוחד בתערוכת הגיימינג האירופאית Gamescom המתקיימת בימים אלה בגרמניה בו הוצגו משחקים, שירותים ומארזי חומרה חדשים שיגיעו אל שחקני ה-Xbox בחודשים הקרובים.

PUBG מסיים את תקופת ההרצה

ההכרזה המשמעותית שהגיעה מהאירוע היא השקתה של גרסה 1.0 של משחק ה'באטל רויאל' הפופלארי Player's Unknown Battlegrounds (או PUBG בקיצור). המשחק יסיים את תקופת ההרצה המוקדמת כחלק מתוכנית ה-Game Preview של מיקרוסופט כשגרסת ההשקה תגיע אל שחקני ה-Xbox One ב-4 בספטמבר. כיאה לגרסת ההשקה ניתן לצפות למכלול של שיפורים ביציבות, בביצועים ובגרפיקה.

שחקנים שרכשו את המשחק כחלק מתוכנית ה-Game Preview יקבלו את העדכון לגרסת ההשקה ללא תשלום נוסף, כאשר הציוד שהרוויחו ורכשו וכן ה-Achievements, ההישגים הווירטואלים אותם שחקנים יכולים להרוויח עבור ביצוע פעולות במשחק, יעברו גם אל גרסה 1.0.

כחלק מחגיגות ההשקה ובשיתוף בפעולה של מיקרוסופט עם .PUBG Corp, החברה אף הכריזה על בקר שליטה בעיצוב המשחק PUBG שיושק במהדרות מוגבלת.

Hunt: Showdown נכנס לתוכנית ה-Game Preview

בעוד PUBG יוצא מתוכנית ה-Game Preview החברה הכריזה על משחק חדש שנכנס לתוכנית וזהו Hunt: Showdown. משחק יריות מגוף ראשון של Crytek אשר הגיע אל שחקני המחשב האישי כבר מוקדם יותר השנה, במסגרתו על שני שחקנים לשתף פעולה על מנת לצוד מפלצות כאשר אלו נלחמים במפלצות עצמן ובשחקנים אחרים אשר מעוניינים גם הם בשלל.

Halo: Master Chief Collection ועכשיו ב-4K

Halo: Master Chief Collection, האוסף שמאגד בתוכו את ארבעת משחקי Halo,יקבל ב-1 בספטמבר עדכון שיביא עמו שיפורים גרפיים מהם יהנו בעלי קונסולת ה-Xbox One X כאשר אלו יוכלו לחוות את המשחק באבחנה אולטרא גבוהה בתצוגה של 4K ועם תמיכה בטווח צבע דינאמי רחב (HDR).

את העדכון לאוסף המשחקים יהיה ניתן להוריד בחינם ואלו שטרם רכשו אותו ישמחו לגלות כי הוא יהיה זמין להורדה בחלק מתוכנית ה-Game Pass, במסגרתה החברה מאפשרת לשלם תשלום חודשי תמורת גישה לספרייה משחקים מקוונת.

אם כבר בשירות ה-Game Pass עסקינן הרי שבאירוע מיקרוסופט הכריזו כי יהיה לחפש, לגלות ולהוריד את המשחקים שנמצאים בספריית ה-Games Pass דרך מכשיר הטלפון ישירות אל קונסולת ה-Xbox וזאת בעזרת אפליקציית Game Pass שזמינה למכשירים ניידים מבוססי Android או iOS.

מרעננת את קו המשחקים הקיימים

באירוע הכריזה מיקרוסופט על הרחבות ומצבי משחק חדשים אותם יקבלו המשחקים הקיימים שבהוצאת החברה. כך סימולטור המרוצים Forza Horizon 4 יקבל עדכון שעתיד להוסיף שני מצבי משחק חדשים אשר שמים דגש על שיתוף פעולה בין הנהגים והשתתפות באירועים מקוונים. ואילו שחקני המשחק המקוון Sea Of Thieves קיבלו הצצה אל התוכן הנוסף שתביא עמה חבילת הרחבת התוכן השלישית בה הרי געש ישנו את עולם המשחק. זו תוצע להורדה בחינם ב-19 בספטמבר.

באירוע הציגה החברה גם מארזים ואביזרים חדשים – בניהם ניתן למצוא מארז מיוחד לכבוד ההשקה של המשחק Battlefield V, משחק היריות מגוף ראשון המתרחש בזמן מלחמת העולם השנייה. המארז כולל בנוסף למשחק גם קונסולת Xbox One X בצבע אפור-זהוב מיוחד.

בנוסף, דאגו להזכיר לבאי האירוע על משחקי הצד השלישי הגדולים שאומרים להגיע אל משפחת קונסולות ה-Xbox One בשנה הקרובה כמו: Fallout 76, The Division 2, Shadow Of The Tomb Raider ועוד.