טרם ההצלחה של PokémonGO המפתחת ניאנטיק (Niantic) התפרסמה בזכות משחק המציאות הרבודה Ingress. מדובר במשחק המיועד למכשירים ניידים במסגרתו שתי קבוצות מתחרות על כיבוש ושליטה של אזורים שונים וציוני דרך. המשחק שוחרר באופן רשמי באוקטובר 2013 וכעת לכבוד חגיגות חמש השנים ליציאת המשחק ניאנטיק שיחררה לחנויות האפליקציות את Ingress Prime שמחדשת את המשחק המקורי.

למרות שמדובר בחידוש, מכניקת המשחק נשארה זהה ברובה: שתי קבוצות מתחרות להגיע לציוני דרך בעולם האמיתי על מנת לכבוש אותם במלחמה על שליטה אזורית. לא מדובר בשינויים מרחיקי לכת אך הגרסה החדשה מאתחלת את עולם המשחק עם סיפור מסגרת חדש, שיפורים גרפיים לצד שיפורים קוליים לצד ממשק משתמש חדש ומודרני.

בנוסף Ingress Prime תוכנן עתה עם האפשרות להציע לשחקנים אתגרים יומיים ושבועיים עם תמיכה באירועים מיוחדים זמניים, זאת כדי לשמור על עניין במשחק לאורך זמן. שכן סקוט פרנק, מהנדס ראשי בניאנטיק, ציין כי לגרסה המקורית "היה מאתגר לשמור על עניין ממושך לשחקנים שהורידו את המשחק".

את Ingress Prime ניתן להוריד בחינם כבר עתה מה-AppStore למכשירי iOS ומחנות ה-Google Play למכשירי אנדרואיד.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.