אבטחת מידע מהווה כיום את אחד מתחומי המחשוב החיוניים וההכרחיים עבור כל בית עסק (ללא קשר לגודלו) המסתייע במערכות מחשוב כאלו ואחרות לצרכי תפעולו ברמה השוטפת. שירותי אבטחת מידע לעסקים מוצעים כיום לכל סוגי העסקים, וזאת בניגוד לדעה הרווחת בקרב בעלי עסקים קטנים ובינוניים, החושבים ששירותי אבטחת מידע מיועדים לעסקים גדולים, חברות וארגונים.

אומנם, שירותי אבטחת מידע בארגון שונים באופיים והיקפם מפתרונות אבטחת מידע המוצעים לבעלי עסקים קטנים ובינוניים, אך בכל הנוגע לסיכונים אליהם חשופים העסקים הקטנים-בינוניים בתחום אבטחת מידע לעסקים, חשוב להניח את הדברים על הכתב כפי שהם: הסיכון אינו משתנה והוא נותר אחיד בין אם מדובר בעסק קטן ובין אם מדובר בחברה גדולה או ארגון.

שירותי אבטחת מידע וסייבר לעסקים קטנים ובינוניים – לאיזה סוגי עסקים הם מיועדים?

בעידן המודרני – דיגיטלי בו אנו חיים, כל סוגי העסקים נעזרים במערכות ותוכנות מחשוב כאלו ואחרות לצרכי תפעול בית העסק. לפיכך, תחום שירותי אבטחת מידע מיודע ומוכר לכל סוגי העסקים שבמערכות המחשוב בהן הם עושים שימוש מצוי מידע עסקי אותו הם אינם מעוניינים לחשוף. כמו כן, כאשר מדברים על שירותי אבטחת מידע לעסקים קטנים  ובינוניים, מדברים גם על פעולות פישינג המתבצעות על ידי האקרים המנסים לגנוב את פרטי חשבונות הבנק של בית העסק לטובת שימוש בהם לכל מטרה עבריינית.

כפועל יוצא מכך, לכל בית עסק באשר הוא, ללא קשר לגודלו ולהיקף מערכות המחשוב בהן הוא עושה שימוש, לפעול בכל דרך אפשרית להגנה מיטבית על המידע העסקי (מכל סוג שהוא) המועבר במערכות המחשוב בהן הוא עושה שימוש.

פתרונות בתחום אבטחת המידע והסייבר המיועדים לעסקים קטנים ובינוניים

חברת אבטחת מידע המתמחה במתן שירותי אבטחת מידע וסייבר לעסקים קטנים, מאפשר לבעלי העסקים הקטנים והבינוניים ליהנות מפתרונות שירות בתחום אבטחת המידע במסגרת התאמה מלאה לצרכי בית העסק. שירות זה ניתן לאחר מבדקי חדירה אותם מקיימת חברת האבטחה אל מול מערכות המחשוב של בית העסק, וכל זאת לצורך בחינת צרכי הצפנה ועריכת סקרי סיכונים שונים אליהם בית העסק חשוף.

לאחר קיומם של המבדקים הנחוצים, חברת אבטחת המידע מאפשרת לבעלי העסק להיחשף לממצאי הבדיקה ולבחון את הדרכים השונות הניתנות ליישום מלא על מנת לצמצם את היקף הבעיות והסיכונים אליהם חשוף בית העסק.

חשוב לציין שאבטחת מידע וסייבר מיועדים לכל סוגי העסקים הקטנים והבינוניים, לרבות, אתרי מסחר הפועלים ברשת, כאשר במקרים אלו, שירותי אבטחת המידע כוללים עדכון אוטומאטי של מערכות הגנה המנטרות למעשה כל איום ממשי על תפקודו התקין של האתר והסרת איומים ממשיים לביצוע עבירות פישינג וכדומה.

במידה וגם אתם מנהלים בית עסק קטן או בינוני ואינכם מודעים אפילו להיקף האיומים אליהם אתם חשופים בכל פעם שאתם מפעילים את מערכות המחשב בבית העסק, אנו ממליצים לכם לקיים בדיקה מיידית בנוגע להיקף הסיכונים והאיומים אליהם אתם חשופים.