למרות שיש נטייה ברורה לשוק הסיני, בגלל ריבוי יצרניות הטלפונים המוצלחות שיש בו ובגלל המחירים הסבירים, גם לשוק ההודי יש מה להציע, במיוחד לתחום הביניים. כך, לדוגמה, הכריזה אינפוקוס (InFocus) על Epic 1 (אפיק 1), טלפון עם גוף מתכתי אחוד שמציע מסך IPS LTPS בגודל של 5.5 אינץ' וברזולוציה של 1920×1080 פיקסלים.

מדובר בטלפון שמבוסס על המעבד Helio X20 בעל עשרת הליבות במהירות 2 ג'יגה-הרץ של מדיה-טק (MediaTek) שמלווה בשבב הגרפי Mali-T880 MP4 שמבוסס על ארבע ליבות שפועלות במהירות 700 מגה-הרץ.

הזיכרון של Epic 1 כולל 3 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה ו-32 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון שאותו ניתן להרחיב בעוד 128 ג'יגה-בייט נוספים, לכל היותר, באמצעות כרטיס microSD. הטלפון תומך ב-4G VoLTE ויש לו סוללה בנפח עבודה של 3,000 מילי-אמפר/שעה שאמורה להספיק לעד 14 שעות שיחה, לפי הערכת החברה. יש גם חיישן טביעת אצבע מאחור. מערכת ההפעלה של Epic 1 היא אנדרואיד 6.0 שמעליה הממשק הקנייני של החברה אותו היא מכנה InLife UI 2.0.

אינפוקוס מתגאה בעיקר במצלמות של המכשיר. הקדמית מבוססת על חיישן 8 מגה-פיקסל במפתח של f/1.8 ועם מנוע שאמור לסנן רעשים כדי לצלם תמונות סלפי רחבות ונקיות יותר. האחורית היא בגודל 16 מגה-פיקסל והיא תומכת ב-PDAF כדי להבטיח מיקוד מהיר, וגם מציעה תכונה שיכולה לעקוב אחרי אובייקט צילום שנמצא בתנועה. מצלמה זו מלווה במבזק כפול גוונים.

העובי של המכשיר 8.4 מ"מ והוא כולל גם מחבר USB-C. מחירו כ-190 דולר.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.