מספר ימים בלבד לאחר ההכרזה של סוני על הפלייסטיישן 4, ומגיעים אלינו שמועות נוספות לגבי הדור הבא של קונסולת ה-Xbox. למרות ששסוני השיגה את מיקרוסופט בחשיפה החלקית של הקונסולה, הציפייה כעת רק גברה עוד יותר וכולם רוצים לדעת מה מיקרוסופט מסתירה בשרוול.

לדברי בכירים בתעשייה ובניהם גם אנשי סוני, החברה מרדמונד נתפסה לא מוכנה על ידי ההכרזה של הפלייסטיישן 4, וככל הנראה העריכה כי סוני תכריז עליה בשלב מאוחר יותר. התכנון המקורי של מיקרוסופט הוא להכריז על קונסולת הדור הבא המכונה ברשת Xbox 720 בחודש יוני בתערוכת E3, אולם על פי דיווח של אתר CVG, זה יקרה מוקדם יותר ומיקרוסופט תערוך אירוע בחודש אפריל, שם היא תציג את הקונסולה ואת יכולתיה החדשות.

Kinect 2
שמועות נוספות מגיעות אלינו על בקר השליטה האלחוטי Kinect (קינקט). הדור החדש, כך אומרים ב-vgleaks, יצויד בסנסורים חדשים, אשר יאפשרו רזולוציה גבוהה יותר. שדה הראיה של הבקר יגדל ל-70 מעלות לרוחב ו-60 מעלות לאורך (במקום 58 ו-40). נוסף לכך, גם הרזולוציה של המצלמה תגדל ל-full HD ב-30 פריימים לשנייה, ותהיה בעלת הפרדת צבעים טובה יותר וחיישן האינפרא-אדום שנוסף לבקר יספק לקינקט תמיכה בעת מצב תאורה נמוך. בזכות הזווית הרחבה של המצלמה, יהיה ניתן לזהות עד 6 שחקנים במשחק בודד, ומסיר את הצורך בכיוון חוזר את הבקר כך שגם שחקנים גבוהים יוכלו לשחק בלי בעיה.

קרא עוד:  סוני חשפה בטעות רימייק למשחק Resident Evil 3

צריך לזכור כי כל הדברים הללו נחשבים עדיין לשמועות, אך עד כה לא שמענו דברים יוצאי דופן שלא יוכלו להתקיים בקונסולה הבאה של מיקרוסופט.