גוגל (Google) ממשיכה לשפר את אינבוקס (Inbox), יישום הדוא"ל החלופי שלה  ולהוסיף לו יכולות חדשות והאחרונה שבהן הוכרז בבלוג הרשמי ובעדכון האחרון של היישום הפכה אפשרות ה'נמנום' (Snooze) לחכמה יותר.

כאשר מתקבלת הודעת דוא"ל המכילות תאריך יעד כמו זימונים, שמירת מקומות במסעדה וכו', ניתן להחליק את ההודעה לצד ימין – פעולה שתפעיל את אפשרות הנמנום ולקבוע תאריך תזכורת שבו ההודעה תקפוץ מחדש. עד כה היה ניתן להפעיל תזכורות בזמנים קבועים מראש כמו הערב, מחר, בעוד שבוע וכו', אך אפשרות הנמנום החכמה משתמשת בסוג ההודעה ובתאריך על-מנת לקבוע תזכורת שתופעל בזמן בדיוק בזמן המתאים. כך לדוגמא בעת קבלת הודעה בנושא שמירת מקומות במסעדה אפשרות הנמנום החכמה תקבע תזכורת אשר תציג את ההודעה שעה לפני שעת ההזמנה.

כרגע אפשרות הנמנום החכמה תאופשר בהודעות דוא"ל בנושא: מעקב משלוחים, הזמנת מקומות במסעדות ואירועים, זימונים בלוח השנה, אישורי טיסות, הזמנות של בתי-מלון והזמנות להשכרת רכב.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.