מצלמה משולשת מייט 20 פרו Mate 20 Pro

לא שהיה ספק, אבל בכל זאת: וואווי (Huawei) הכריזה באופן רשמי כי היא תגיע על שלל מוצריה גם לתערוכת MWC 2019 שתערך כרגיל בברצלונה, בתאריכים 25-28 בפברואר. אבל בתערוכה הזו, גם אם החברה תציג טלפון חדש כלשהו, הוא לא ממש יהיה שייך למשפחות מוצרי הדגל שלה. וואווי אולי תתייחס ל-P30, אבל כמו בשנים הקודמות, היא תשיק אותו באירוע מיוחד, ורק מעניין לדעת אם היא תחרוג הפעם מקו לונדון/פריס.

למעשה טלפונים חדשים, גם אם יהיו, לא יהיו במרכז תשומת הלב. החברה מגיעה בעיקר להציג את היכולות שלה להקים תשתית עבור רשתות הסלולר בדור החמישי, והיא באה להילחם נגד החרם האמריקאי ושל מדינות אחרות שנכנעו או הצטרפו ללחץ שהפעיל ממשל טראמפ.

מעבר לכך תציג החבר הפתרונות IoT ובינה מלאכותית וכמובן גם טכנולוגיות ענן שעוזרות לחבר את התקני הקצה השונים אל מערכת המחשוב הראשית.

כאמור P30, שכנראה יושק יחד עם גרסה שתכונה P30 Pro, יושק מאוחר יותר, כנראה בסביבות אפריל 2019. ההבדל המרכזי בין הדגמים יהיה כמובן, לפי הדיווחים, במצלמות. ב-P30 יהיו שלוש מצלמות מאחור עם חיישן ראשי בגודל 40 מגה-פיקסל, ומקדימה מצלמת 24 מגה-פיקסל עם זום 5x. ב-P30 Pro כבר יהיו ארבע מצלמות מאחור, כשאצח מהן מיועדת לזיהוי מרחק צילום בשיטת ToF בסביבה תלת ממדית.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.