עוד בסוף שנת 2011, שעון ה-I’m Watch של חברת Blue Sky הוצע למכירה מוקדמת, אך מאז ועד היום הוא עוד לא הושק. מדובר בשעון חכם המבוסס על מערכת האנדרואיד והוצג בתערוכת CES האחרונה.

השעון מגיע עם מסך מגע בגודל 1.5 אינצ’ ברזולוציה 240×240 דומה בקונספט ל-Smart Watch של סוני, ומתחבר ב-Bluetooth למכשיר הסמארטפון (אנדרואיד, אייפון ואחרים) ומספק מידע על שיחות, הודעות, וניתן להתחבר דרכו לפייסבוק, לכתוב מיילים, להפעיל מוזיקה ועוד. בנוסף ניתן להשתמש בו כדיבורית, לצפות בתמונות ובסרטונים שבמכשיר ולחייג ולענות לשיחות.

ה-I’m Watch מבוסס על גרסת 1.6 של מערכת האנדרואיד, מפתיע מאוד אך לא דבר שאמור להטריד את המשתמש ומסוגל לספק עד כ-5 שעון שעות עבודה רצופות או 3 שעות שיחה, זמן מוגבל למדיי. מפתיע למצוא גם תמיכה בעברית בין מגוון השפות של השעון, אך מחירו לא יהיה זול במיוחד – 1,799 שקל, או 1,949 שקל כולל מיסים באתר החברה.

ההשקה הייתה אמורה להתרחש לפני כחודשיים אך הוא נדחה לחודש הבא, ב-15 ליוני 300 המזמינים הראשונים כבר יקבלו את השעון לביתם והשאר יקבלו כחודש לאחר מכן.

שעונים חכמים כבר ראינו לא מעט בעבר והקונספט לא חדש, ובמקרה הזה נראה כי הוא גם יקר במיוחד.

-פרסומת-
מנווט בין העכבר למוצץ, מאסטר בפוטושופ ומבשל מטעמים להנאתו. צלם מיום היוולדו ("אל תקראו למצלמה בטלפון DSLR") וחושב שלא צריך להוציא יותר מ-1,500 שקל על סלולרי חדש‎.