החברה הסינית צ'אווי (Chuwii), אשר אחראית על סדרת שואבי האבק הרובוטיים iLife (איי-לייף), השיקה את השואב האחרון מתוצרתה. iLife V7S Pro הממשיך את דרכו של iLife V7S שהושק אשתקד והיה אצלנו בסקירה.

iLife V7S Pro הוא שואב המשלב יכולת שאיבה ושטיפת ריצפה (mopping). הוא בעל גוף עגול עם חיישנים המונעים את פגיעתו במכשולים ונפילתו מגרם מדרגות, והוא מצויד בזוג גלגלים המאפשרים לו תנועה חופשית בשטח של 80-220 מ"ר. פרט לכך הדגם החדש משמר מספר תכונות חיוביות כמו קודמו וביניהן עוצמת רעש נמוכה (פחות מ-60dB) כך שניתן להפעילו גם כאשר בני הבית בסביבתו והוא שוקל 2.95 ק"ג בלבד.

עוד מציג iLife V7S Pro מאפיינים זהים למתחריו בשוק וביניהם יכולת טיפוס בזווית 15 מעלות ושאיבה בארבעה מצבי עבודה: ניקוי אוטומטי, ניקוי נקודתי, ניקוי גבולות וניקוי מתוזמן מראש. קיימת סוללה נטענת בהספק 2,600 מיליאמפר/שעה שתתמלא לאחר 300 דקות הטענה ותספק למכשיר 140 דקות עבודה, וכאשר מתרוקנת המכשיר מסוגל לחזור באופן עצמאי לעמדת ההטענה.

כדי לעבור למצב שטיפה יש להחליף את מיכל האיסוף במיכל המים ובחלקו התחתון של המכשיר מוצמדת מטלית המנגבת את הרצפה במים נקיים. ההבדל ב-iLife V7S Pro בהשוואה לקודמו הוא במיכל המים שמגיע בנפח 450 מ"ל. במיכל זה מותקנת משאבה אשר שולטת על קצב טפטוף המים ומסוגלת למנוע מצבים של דליפה בעת עצירתו של המכשיר.

iLife V7S Pro זמין כעת לרכישה ומחירו 195.99 דולר (כ-712 שקל) לפני דמי משלוח ומיסים. זול באופן משמעותי מהשואב של שאומי אך כמובן גם בעל יכולות פחותות בהתאם.

קרא עוד:  ג'אברה הורידה מחירים לדגמים מובילים בישראל

סקירת וידאו ל-iLife V7S