איקאה (Ikea), רשת הקמעונאות השבדית, הכריזה במסגרת שיתוף פעולה עם סונוס (Sonos) על רמקול בלוטות' חדש שיושק תחילה בארצות הברית ובאנגליה. הרמקול, שנקרא Eneby, ימצע בגודל של 8×8 אינץ' או 12×12 אינץ'. אבל, באיקאה כמו באיקאה, המשתמש ייצטרך להרכיב לבד את המוצר – לפחות חלק ממנו.

מדובר ברמקול הקטן יותר, שמיועד בעיקר להיות נייד. משתמשים שירצו לשאת אותו ממקום למקום יצטרכו לחבר לו ידית נשיאה באמצעות שני ברגים שמצורפים לחוברת ההוראות, ולאז לחבר את ערכת הסוללה הניידת שעולה 20 דולרים. משתמשים שמעוניינים לתלות את הרמקול על הקיר יכולים להשתמש בשני הווים שמספקת החברה, ואילו משתמשים שמעוניינים להניח אותו על תושבת מברזל מוזמנים כמובן להרכיב אותה בעצמם  – אחרי שהם רוכשים אותה בנפרד תמורת 10 דולרים.

Image result for IKEA SPEAker ASSEMBLy

הרמקולים מגיעים בשני צבעים – מסגרת שחורה ובד אפור כהה או מסגרת לבן ובד אפור בהיר – וניתן צמד אליהם עד 8 מכשירי בלוטות' שונים, או לחבר אליהם גם כבל שמע עם מחבר 3.5 מ"מ. איקאה לא פירטה לגבי המפרט הטכני של המכשירים, אך נראה שיש להן יחידות וופר וטוויטר נפרדות. כמו כן יש להם מגנון חיסכון באנרגיה שמכבה אותם כאשר הם לא בשימוש.

מחיר של הרמקול הקטן הוא 49 דולרים והגדול יותר 89 דולרים. נכון לעכשיו לא ניתן לרכוש אותם באופן מקוון באתר איקאה אלא רק בחנויות הפיזיות של החברה בארצות המוזכרות לעיל.