לכבוד חג הפסח, אפליקציית הניווט iGo Primo שהושקה לפני כשבועיים לאנדרואיד זמינה כעת להורדה בחינם למשך היומיים הקרובים.

מחירה בחנות עומד על 260 שקלים, כך שמדובר במבצע כדאי למשתמשי אפליקציות הניווט. מי שחיפש את האפליקציה בקישור המקורי שלה לא יכל להורידה בחינם שכן NGG הפיצה אותה מחדש תחת קישור אחר ותוכלו להורידה בחינם ישירות מכאן. שימו לב שמשקל האפליקציה הוא 452 מגה כך שמומלץ להורידה דרך תקשורת WiFi כדי לא לבזבז מחבילת הגלישה שלכם, אך הזדרזו שכן המבצע מסתיים עד ה-26 החודש בשעה 10 בבוקר.

iGo Primo כוללת ניווט מלא ללא דרישה לתקשורת דור 3, שירות דיווחי תנועה (כאשר ישנה תקשורת), זיהוי מיקומי מצלמות כביש, חבילת מפות שטח ונקודות עניין בישרות של iGO BIZ. המפות מוצגות בתלת מימד מלא ובעלת ממשק פשוט וקל על מסכי המגע. המפה כוללת תצוגה ראליסטית של הדרך בעזרת שלטי חוצות , מידע על נתיבים , תצוגת צומת , תצוגת מנהרה ועוד.

לא לכולם, בינתיים
אבל חלק מהמשתמשים כבר דיווחו לנו כי הם לא מצליחים להוריד את האפליקציה, על אף שמכשירם מופיע ברשימת המכשירים הנתמכים (לרשימה). כך למרות שהגלקסי נקסוס נמצא, לא הצלחנו להתקינה באופן מסודר מהחנות. אמנם הרשימה כולל את רוב המכשירים הפופולריים, אולם לא נמצא בה נכון לעכשיו את רוב מכשירי סוני האחרונים ומכשירי מוטורולה.

האלטרנטיבות בשוק הניווט בישראל כיום הם רבות. ול-Waze הפופולרית הצטרפה טלמפ עם M8 וגוגל שהשיקה את אפליקציית הניווט שלה בישראל. אז במי תבחרו?

קרא עוד:  בקרוב: הסייענית של גוגל תאפשר שליחת תזכורות למשפחה וחברים

הודעה לעיתונות: iGO Primo מציעה למכשירי אנדרואיד חוויית ניווט בתלת מימד מלא ואמיתי. תוכנת ניווט חכמה וקלה לשימוש המתאימה למשתמשי ניווט חדשים וגם למשתמשים מקצועיים ומנוסים כגון נהגים המבלים שעות על הכביש. התוכנה החדשה מציגה ממשק חדש בעל נגישות גבוהה למשתמש ותצוגה עכשווית. המפה כוללת תצוגה ריאליסטית של הדרך בעזרת שלטי חוצות , מידע על נתיבים , תצוגת צומת , תצוגת מנהרה ועוד. ניווט מקצועי ללא תלות בתקשורת אינטרנט, כולל שירות דיווחי תנועה (TMC- מצריך חיבור אינטרנט) , חבילת זהירות בדרכים, חבילת מצלמות מהירות, חבילת מפות שטח כולל סימון שבילי ישראל (ברכישה נפרדת) ועוד. מייד לאחר הרכישה מפעילים את התוכנה ומתחילים בחווית הניווט, כל המפות מותקנות במכשיר ואין צורך בחיבור לאינטרנט.

התוכנה כוללת גם את iGO BIZ, מנוע חיפוש המציע איתור עסקים ונקודות עניין מבוססי מיקום לקהל הצרכנים הישראלי תוך מתן אפשרות לצרכן לחפש, למצוא, לקבל מידע, לשתף ולנווט – הכל תחת כיפת גג אחת ושימוש באפליקציה אחת בו זמנית בצורה קלה ויעילה באמצעות חיפוש בכתיבה חופשית של קטגוריה (רופא, זגג וכו..), שם עסק, או מספר טלפון.

שירות נוסף הכלול בתכנה הינו IGOZIP – שירות המאפשר למצוא כל נקודה בישראל בצורה קלה מבלי להזדקק לכתובת. השירות מציע פיתרון אולטימטיבי לניווט במיקומים ללא כתובות דוגמת מושב ללא שמות לרחובות ומספרי בתים או ניווט במדבר.

תכונות עיקריות

  • ניווט חכם קל ונוח, תצוגת שלטי חוצות , מידע על נתיבים, תצוגת מנהרה
  • ניווט שטח מובנה מתוך התוכנה על גבי מפות שטח (כולל סימון שבילי ישראל). כרוך ברכישה נפרדת.
  • חבילת מצלמות ומכמונות מהירות- מידע עדכוני התנועה מתבסס על המידע המקצועי והאמין ביותר הקיים כיום בישראל והוא מסופק על ידי חברת דסל.(דורש חיבור אינטרנט)
  • העדפת דרכים אוטומטית (פקקים, דרכי קיצור ועוד..)
  • מציאת מקומות חניה בעת התקרבות ליעד באופן אוטומטי.
  • המערכת לומדת את הרגלי הנסיעה של המשתמש
קרא עוד:  מעכשיו Google Go זמינה לכל משתמשי אנדרואיד באשר הם

.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.