אפליקציית הניווט הפופולרית iGo Primo, הושקה וזמינה היום (א’) להורדה בחנות הגוגל פליי. האפליקציה מגיעה לאחר שנים בהם הייתה זמינה רק עבור משתמשי האייפון, והיא בין הבולטות בתחום אפליקציות הניווט בניידים.

iGo Primo כוללת ניווט מלא ללא דרישה לתקשורת דור 3, שירות דיווחי תנועה (כאשר ישנה תקשורת), זיהוי מיקומי מצלמות כביש, חבילת מפות שטח ונקודות עניין בישרות של iGO BIZ. המפות מוצגות בתלת מימד מלא ובעלת ממשק פשוט וקל על מסכי המגע. המפה כוללת תצוגה ריאליסטית של הדרך בעזרת שלטי חוצות , מידע על נתיבים , תצוגת צומת , תצוגת מנהרה ועוד.

בחברת NGG משיקים את האפליקציה בחינם למשך 48 שעות, החל מ-24.3 בשעה 10:00, ומי שיהיה מעוניין לרכוש אותה לפני או אחרי, ישלם עבורה 260 שקל.

דודי וירניק, נשיא NNG מפתחת תוכנת הניווט: "עם סיומם של הסכמים עסקיים מחייבים אני שמח לבשר על זמינותה של תוכנת iGO למשתמשי האנדרואיד. משתמשים רבים חיכו לעליית התוכנה וכעת יגלו כי הסבלנות השתלמה, מהיום מוזמנים משתמשי האנדרואיד ליהנות מניווט מקצועי בתלת מימד ללא תלות בחיבור אינטרנט, המציע את העדכונים והמידע העדכני ביותר בשוק".

השוק מתחמם
רק בחודש שעבר השיקה טלמפ את M8, יישום ניווט חינמי והמתחרה הראשון והמשמעותי ל-Waze. גם ה-M8 כוללת יכולות הניווט בנהיגה גם עם דיווחי פקקים מבוססי תקשורת דור 3, ובנוסף גם עשירה בתכונות נוספות כמו יכולות ניווט בהליכה, חיפוש עסקים בשיתוף פעולה עם בזק 144, חיפוש והזמנת מקומות במסעדות באמצעות שיתוף פעולה עם אתר Rest מקבוצת Zap, חיפוש מבצעים בחנויות קרובות דרך שיתוף פעולה עם ישראכארט ואפילו חיפוש חניות בחניונים פרטיים ותשלום עליהן באמצעות שיתוף פעולה עם שירות איזי-פארק פרייבט.

קרא עוד:  בקרוב בוואטסאפ: הודעות המשמידות את עצמן

M8 מצטרפת ל-Waze ול-Google Maps אשר מציעות ניווט בחינם, וכניסתה של iGo יכולה להשפיע על השוק, למרות שהיא בתשלום. בראיון שנן וירניק לוואלה נשאל מדוע הם אינם משיקים את iGo בגרסה חינמית בדומה למתחרות: “אנחנו לא מתעסקים בשוק ה'חינמיים' למיניהם, ולא בשוק התוכנות החובבני של המסה להמונים. זה כמו שאתה קונה רכב – אתה יכול לקנות סוסיתא ואתה יכול מרצדס. על זה תשלם ככה ועל זה תשלם פי 10. אנחנו משקיעים בפיתוח ובשירות לקוחות. נסה לבדוק את השירות אצל האחרים. יש הרבה מאוכזבי תוכנות ניווט חינמיות למיניהן. אין ארוחות חינם. אף אחד לא נותן דבר שיפסיד עליו כסף”.

להורדת iGo Primo, היכנסו לחנות האפליקציות של גוגל.