רשת iDigital, הודיעה על מהלך חדשני במסגרתו תציע לסטודנטים לקראת שנת הלימודים האקדמית – ליסינג על מחשבי Macbook האיכותיים, המהירים והחזקים. במהלך המבצע, תציע iDigital לסטודנטים אפשרות ליסינג על מחשבי ה- MacBook האיכותיים, המהירים והחזקים של Apple בתשלום חודשי של החל מ- 159 ש״ח בלבד. במקביל, תציע הרשת מבצע רכישה של עד 15% הנחה על מגוון מחשבי ה- MacBook

מהלך הליסינג החדשני מציע לסטודנטים את מגוון מחשבי ה- MacBook בתשלום חודשי קבוע למשך שנתיים.
בתום התקופה יוכל הסטודנט להחזיר את המחשב או לשלם את היתרה ולרוכשו. מסלול הליסינג כולל גם אחריות יצרן לכל תקופת השנתיים.

חידוש נוסף הוא שהחיוב יעשה באמצעות הוראת קבע לחשבון הבנק כך שיאפשר תשלום ללא סגירת מסגרת אשראי.
סטודנטים שמעדיפים עבודה עם תוכנות ה- office , זכאים לקבל office365 בחינם דרך האתר של חברת מייקרוסופט.

איילת צרפתי רוזן, מנכ”לית iDigital: " כרשת ה-APR היחידה שלApple בישראל, מצאנו לנכון לצאת במהלך חדשני שיאפשר להרחיב משמעותית את קהל המשתמשים במחשבי המק באמצעות הצעת ליסינג שתאפשר לכל סטודנט ליהנות ממק במחיר חודשי נמוך וללא סגירה של מסגרת אשראי ".

המהלך ייצא לדרך במסגרת המבצע העולמי של אפל לסטודנטים כאשר בארץ, בנוסף למבצע ההנחות הרגיל, מציעה אידיגיטל לראשונה ,מבצע בפורמט ליסינג. המבצע יתחיל ב- 20.9.18 וימשך עד ל- 29.11.2018

כל מחשבי ה- Mac מגיעים עם חבילת iWork, חבילת התוכנות הידידותיות של Apple: מעבד התמלילים Pages, תוכנת המצגות Keynoteותוכנת הגיליון האלקטרוני- Numbers. כל התוכנות תומכות בעברית ובעלות הממשק הידידותי הידוע של Apple. תוכנות ה- iWork יאפשרו לסטודנט למלא בקלות ובנוחות את כל הדרישות האקדמיות שלו החל מכתיבת החומרים בזמן ההרצאה, כתיבת עבודות, תרגילים ומצגות.
סטודנטים שרגילים לעבוד על סביבת העבודה של Office זכאים לקבל בחינם גרסת אופיס 365 .

קרא עוד:  טלפון מתקפל? לנובו כבר מציגה מחשב נייד עם מסך מתקפל

*כל המבצעים ניתנים למימוש באמצעות הצגת תעודת סטודנט בתוקף או בהצגת מסמך רשמי ממוסד אקדמי מוכר.

*הודעה לעיתונות

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.