המפרט של ה-S2110 מבית לנובו, בקצרה

לנובו (Lenovo) היא לא רק יצרנית PC מוערכת. היא השיקה במהלך השנה שעברה את ה-IdeaTab, סדרה של טאבלטים מבוססי אנדרואיד. ועכשיו היא משיקה את ה-IdeaTab S2110 שהיה יכול להיות עוד טאבלט מבוסס אנדרואיד (Android),  אילולא ההצלחה של סדרת ה"טרנספורמר" של אסוס (Asus) הייתה נעלמה מעיניהם של קברניטי לנובו: ה-IdeaTab S2110, בדומה לטרנספורמר, כולל תחנת עגינה עם מקלדת מלאה, סוללה נוספת ו-2 כניסות USB אשר הופך את מחשב הלוח לנטבוק מבוסס אנדרואיד.

את ה-S2110 ראינו לראשונה בתערוכת CES שנערכה השנה, ועכשיו הוא הופך זמין למכירה (בארצות הברית). בגזרת המפרט אומנם לא מדובר בטאבלט מפלצתי, אך בהחלט בכזה ש-"בא לעבוד": מעבד סנאפדראגון S4 כפול ליבה של קוואלקום, במהירות 1.5 ג'יגה-הרץ, זיכרון RAM בנפח 1 ג'י'גה-בייט, מסך 10 אינץ' עם פאנל מסוג IPS ברזולוציה של 1280×800 פיקסלים, מצלמה קדמית לשיחות ווידאו ברזולוציה של 1.3 מגה-פיקסל, מצלמה אחורית ברזולוציה של 5 מגה-פיקסל עם מבזק לד, כניסת כרטיס סים אופציונלית, יציאת miniHDMI, זיכרון פנימי בנפח של 8 או 16 ג'יגה-בייט.

הטאבלט מבוסס על גירסה 4.0 של אנדרואיד וכרגע טרם ידוע אם לנובו תאדג לשדרג אותו אל גירסה 4.1. בצידו האחורי של המחשב ציפוי בעל גימור מחוספס אשר יחד עם פסי הכסף מקנים ל-S2110 מראה וגימור יוקרתי.

הטאבלט שוקל 580 גרם, וזמן הסוללה ללא תחנת העגינה יכול להגיע עד ל-10 שעות ועם תחנת העגינה ל-20 שעות, בהתאם לשימוש. הוא זמין לרכישה בארצות הברית במחיר של 343 דולר או 375 דולר, שהם כ-1,380 ו-1,500 שקלים בהתאמה. את תחנת העגינה ניתן לרכוש במחיר זול במיוחד של 56 דולר, כ-240 שקל. מחירו של הטאבלט ההיברידי של לנובו לא גבוהה במיוחד, אומנם לא נמוך כמו של הנקסוס 7, אך חשוב לזכור כי מדובר במכשיר שמיועד יותר לעבודה בדרכים מאשר לצריכה של תוכן בידורי. (מקור)

קרא עוד:  אפל משיקה MacBook Pro עם מסך 16 אינץ׳

תמונות נוספות

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.