חברת ICQ השיקה גרסה עברית לאפליקציית ICQ Messenger לאנדרואיד ובכך מציעה לראשונה תמיכה בעברית למשתמשים המעוניינים לשלוח הודעות טקסט, תמונות וסרטונים – בחינם וללא הגבלה. אפליקציית  ICQ לאנדרואיד מוצעת להורדה חינם בעברית, אנגלית, רוסית ובשפות נוספות בגוגל פליי.

מעתה משתמשי ICQ Messenger יוכלו לחסוך בהוצאות על הודעות SMS ו-MMS, ולשלוח סרטונים, תמונות והודעות טקסט חינם וללא הגבלה לכל החברים כולל חברים מפייסבוק, מגוגל+ וכמובן מאייסיקיו. בנוסף, יוכלו להישאר מחוברים בכל מקום, בכל פלטפורמה ובכל מכשיר, כולל טלפונים ניידים, מחשבים וטבלטים.

יחד עם עדכון גרסת האנדרואיד לעברית, השיקה ICQ בכל העולם עדכון לאפליקציה בשאר השפות, כמו גם לאפליקציית ICQ לאייפון, אייפד ואייפוד טאץ'  וכמובן לגרסת ה- PC. האפליקציות וגרסת ה- PC עברו שדרוג מקיף שנועד להתאימן לצרכי משתמשי המובייל המעוניינים לשמור את רשימת אנשי הקשר שלהם זמינה בכל מקום – כולל המחשב האישי.

זאת ועוד – בעזרת תוסף אייסיקיו, ICQ On-Site, משתמשי ICQ יכולים להתחבר גם דרך האינטרנט ללא צורך בהורדת התוכנה, ויכולים אף להטמיע את התוסף באתר או בבלוג שלהם בקלות ובמהירות. כל זאת כדי לאפשר למשתמשים להישאר זמינים תמיד ולחסוך כסף על ידי שליחת הודעות בחינם דרך ICQ.

אפליקצייתICQ Messenger  לאנדרואיד מוצעת להורדה חינם בעברית, אנגלית, רוסית ובשפות נוספות בגוגל פליי

אפליקציית ICQ Messenger ל- iOS מוצעת להורדה באנגלית, רוסית ובשפות נוספות בחנות האפליקציות של אפל

קרא עוד:  נגישות בכף ידכם: הטלפון החכם בשירות אנשים עם מוגבלויות

גרסת ה-PC של ICQ התומכת כעת בשליחת קבצים וסרטונים גם לטלפונים ניידים מוצעת להורדה חינם באתר

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.