חברת אייסיקיו משיקה היום את גרסת ICQ 7.5. הגרסה החדשה כוללת שירות שיחות וידאו ושיחות קוליות משודרג, המאפשר למשתמשי ICQ לשוחח עם החברים בוידאו צ'אט במצב של מסך מלא. כמו כן, אייסיקיו מחזירה את האייקונים האישיים ומציעה מגוון של מעל ל-80 אייקונים וסמלים, ישנים וחדשים, כדי לאפשר למשתמש לבחור את האייקון שמתאים למצב הרוח האישי שלו. אייסיקיו 7.5 כוללת גם אפשרויות חיפוש מתקדמות, גישה נוחה ומהירה למרכז משחקי האונליין החינמי ואת כל אפשרויות התקשורת בנוסף לשיחות הוידאו והשיחות הקוליות – SMS חינם ומסרים מידיים (IM).

ICQ שמחה להכריז על השיפור בממשק שיחות הוידאו והקול – לאור דרישת הקהל. מעתה יכולים משתמשי ICQ לשוחח עם החברים בשיחות וידאו וליהנות מאיכות תמונה גבוהה במיוחד. את שיחות הקול והווידיאו ניתן להתחיל בלחיצת כפתור, ושדרוג השירות יאפשר למשתמשים לשמור על קשר עם כל אנשי הקשר שלהם – חברים, קרובי משפחה, חברים ללימודים, קולגות בעבודה ועוד.

הגרסה החדשה מחזירה גם את האייקונים האישיים – אותם סמלים קטנים וצבעוניים שנועדו לסייע למשתמש להביע את מצב הרוח שלו ולהתאים אישית את ה-ICQ שלו. ICQ 7.5 מחדשת עם גלריה של מעל ל-80 אייקונים, ומציגה אייקונים מוכרים מגרסאות קודמות, אייקונים חדשים שנוספו כעת, ובכדי להקל על המשתמש – גם את האייקונים בהם השתמשת לאחרונה.

 

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.