לאחר שאירוע ההכרזה של ה-Nexus Prime יחד עם ה"קסטה" (גרסה 4.0 החדשה של האנדרואיד) שנקבע במקור ל-11 לאוקטובר בוטל ונדחה לתאריך לא ידוע, הרשת התמלאה בשמועות מגוונות ויצירתיות אודות סיבת הביטול. בין היתר שנתקבלה החלטה שזה לא היה רגע נכון להכרזה על מוצר חדש
עקב מותו של סטיב ג'ובס.

ההזמנה שנשלחה לכתבים

כעת מגיעות חדשות משמחות: סמסונג שלחה הזמנה לאירוע חדש לעיתונאים ובלוגים מובילים ברחבי העולם שלוגו ה"קסטה" מאוד בלט בה, הפעם ללא לוגו ה-Unpacked המסורתי. לכן, אנו מקווים בדיוק כמוכם שכן נראה את המכשיר החדש יחד עם גרסת ה"קסטה". האירוע שהיה אמור להתרחש בארה"ב, הועבר להונג קונג ביום רביעי, ה-19 לאוקטובר בשעה 10 בבוקר (שעון מקומי של הונג קונג) בכנס AllThingsD AsiaD שם אנדי רובין צפוי לשאת דברים, מה שאומר כי לפי שעון ישראל האירוע יתקיים ב-4 בבוקר באותו היום, כשתתעוררו כבר, יהיה זה יום חדש עם חדשות טובות (נקווה).

הקסטה כבר במדשאה
יחד עם האירוע הצפוי וכמיטב המסורת מזה שנים, עם כל גרסה חדשה של אנדרואיד צץ במדשאה של חזית בניין 44, מטה  גוגל ב-Mountain View שבעמק הסיליקון, סאן פרנסיסקו חבר חדש. האחרונים לפניו היו עוגיית הזנגביל וחלת הדבש שבדיוק באותה העת אשתקד הצטרפו למקום. הפעם מגיעה אלינו ה"קסטה" שמסמלת את סיום העבודות על גרסה 4.0 של מערכת האנדרואיד כאשר ראינו הדלפות בצורת סרטון, תמונות, ואפילו מספר אפליקציות מתוך המערכת.

הישארו איתנו כדי לקבל את כל העדכונים ו"לטעום" לראשונה את ה"קסטה" רגע לפני שמגיע החורף.  שידור ישיר של האירוע ניתן יהיה לראות בערוץ היוטיוב של החברה. כולנו מלאי ציפיות.

וידאו: הקסטה מגיעה למטה גוגל