ווטסון (Watson), מערכת מחשוב מבוססת בינה מלאכותית של IBM יסייע לנו להיכנס לכושר – עם אפליקציית הכושר UA Record של חברת ההלבשה Under Armor אשר תציג מידע והמלצות המותאמות אישית למשתמש בסיוע של מחשב העל.

בתערוכת CES 2016 הוצג כיצד שיתוף הפעולה יכול למטב את הביצועים הספורטיביים של המשתמשים בשימוש רצועת כושר ויישום הכושר של Under Armor – ווטסון יאסוף את המידע שמגיע מהרצועה כמו דופק, זמן ריצה, מספר שעות השינה וכו' לצד מידע שהמשתמש מזין ביישום כמו התפריט התזונתי, ינתח אותו וייתן למשתמש המלצות. כך לדוגמה, כאשר נכנסים למסך המודד את איכות השינה ניתן לראות כי על סמך מידע שווטסון אסף מ-5.73 מליון גברים בעלי אותה שכבת גיל – אלו בעלי מסת הגוף הרזה ביותר ישנים בין 7-8 שעות בלילה.

אבל זהו רק קצה הקרחון, כי בעתיד מתכוונים ב-Under Armor להרחיב את השימוש במידע שנאסף על-ידי ווטסון וזה יוכל להמליץ לספורטאים מתי להתאמן כדי להגיע לתוצאות מיטביות וזאת על-ידי שכלול של מזג האוויר ממידע שמגיע לווסטון מיישום ה-Weather Channel, שנרכש על-ידי IBM. כך לדוגמה, אם בסטיסטיקות שווטסון אסף נמצא כי אנשים רצים יותר במזג אוויר קר, היישום יציג למשתמש את השעון בהן כדאי לצאת לריצה.

נזכיר כי זהו לא השיתוף פעולה הראשון של מותג ההלבשה Under Armor עם חברות טכנולוגיה ובאותה התערוכה הציגה החברה את ה-UA Band –  רצועת כושר שמייצרת החברה בשיתוף עם HTC.

קרא עוד:  הורים לילדי הגן? את האפליקציות הבאות אתם חייבים להכיר

עוד מ-Under Armor ב-CES

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.