מי אמר שרק סוף השבוע זה זמן לחפש משחקים מוזלים? הנה, קחו לדוגמה את חבילת המשחקים החדשה שמציעה Humble Store במסגרת ערכות ה-Humble Bundle שלה שמציעה הפעם משחקים שמתאימים לכל המשפחה ומביאים בעצם תרגום דיגיטלי ממוחשב למשחקי קופסה שולחניים – משחקי הרפתקה, קלפים וכדומה, מהסוג שמאפשר להעביר כמה שעות של שלהי חורף טיפוסיים שעדיין כיף יותר להישאר בבית.

תמורת דולר בודד מקבלים את Gremlins – משחק לוח בו בוחרים מהלכים על סמך קלפים שמקבלים במטרה להפוך לגרמלינים העשירים ביותר בעולם סטימפאנק טיפוסי, כשאפשר לבד או מול חברים ברשת, וכן את Reigns ואת משחק ההמשך Reigns: Her Majesty שהוא משחק פשוט וממכר – צריך לנסות להפוך למלכים, ומלכות, הטובים ביותר בהיסטוריה פשוט על ידי בחירה האם להשתמש בקלפים שיוצאים בערמה או לא.

תמורת המחיר הממוצע של הרכישות, 25 שקלים בעת כתיבת שורות אלו, מקבלים עוד שלושה משחקים: Terraforming Mars – משחק אסטרטגיה בו מנסים להפוך את המאדים למקום שאפשר לחיות בו, Armello – משחק אסטרטגיה וטקטיקה בו צריך להשתלט על הממלכה שיש מי שהגדיר אותו כ-'משחקי הכס' רק עם חיות, ומשחק התפקידים מבוסס התורות ועתיר התשבחות For the King עם כל חמש ההרחבות שיצאו עבורו.

המחיר המלא של החבילה הוא 10 דולרים ואז מקבלים את המשחק השישי Slay the Spire – משחק לבניית חבילות קלפים מנצחות שמשלב תכונות נוספות מז'אנרים אחרים.

חבילת המבצע Digital Tabletop 2 זמינה למשך כעוד כשלושה שבועות מהיום.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.