גם Humble Store, החנות שמציעה בכל שבוע חבילות משחקים בהנחות מיוחדות, עלתה כמובן על העגלה של בלאק פריידיי (Black Friday) עם שלל הנחות מיוחדות שמגיעות בחלקן עד 75% ממחיר המשחקים בחנות לפני ההנחה, כולל כמה שמות גדולים באמת כמו Fallout 4 שנמכר כעת ב-19.79 דולר, שזונחה של 67%, בדיוק כמו DOOM המחודש והחדש. יש כמובן גם הרבה הנחות צנועות הרבה יותר, כמו לדוגמה 10% בלבד עבור Civilization VI, הגרסה החדשה של משחק האסטרטגיה המיתולוגי, שנמכר כעת ב-53.99 דולר.

גם הפעם מציעה Humble Store מבצעים שמציעות חברות שונות למשחקיהן, ובין החברות שמשתתפות הפעם במבצע בלאק פריידי ניתן למצוא את Activision – עם הרבה מאוד משחקים בסדרת Call of Duty בהנחות של עד 50%, וגם משחקי Spiderman ו-Transformers (רובוטריקים); Bethesda – עם משחקי Fallout כאמור לעיל וגם משחקי Elder Scrolls לחובבי RPG כבדים ואפילו משחקים ישנים כמו Quake שנמכרים בפחות מ-2 דולר; יש גם את Sega עם Dawn of War; את Paradox עם משחקי האסטרטגיה המורכבים שלה Hearts of Iron ו-Europa Univeraslis ועם סדרת משחקי בניית וניהול הערים Cities; את THQNordic עם Shadowrun, סדרת Red Faction ו-Darksiders; וגם 2K ו-Square Enix.

המכירות במבצע בלאק פריידיי של החנות נמשכות עוד שלושה ימים ומי שרוצה ומחפש השלמות, לצד משחקים חדשים יותר, זה בדיוק הזמן. יש כמה הפתעות ממש יפות.