אחד הדברים שגורמים לכותב שורות אלו לאהוב מאוד את Humble Store, חנות המשחקים המקוונת, היא היכולת שלהם לשלב ב-Humble Bundle, חבילת המשחקים הכמעט השבועית שלהם, משחקים שקשורים לאותו נושא. לפעמים זה יכול להתחבר לאוצר של ממש של משחקים שהיו נהדרים לזמנם, ועבור רבים, גם כיום.

החבילה הנוכחית בהחלט משתלבת בקלות בקטגוריה הזו, והיא בהחלט מיוחדת: חבילת המשחקים של 'מלחמת הכוכבים', סדרת משחקים נהדרת מבית Lucas Arts שכמובן מבוססת על הסרטים של סדרת מלחמת הכוכבים. והפעם מדובר בחבילה שאסור לחובב הסרטים והמשחקים הללו להפסיד, במיוחד שכמה מהם נחשבו למשחקים טובים מאוד בזמנם.

החבילה כוללת לא פחות מ-12 משחקים שמתרחשים ביקום של מלחמת הכוכבים, חלקם הם משחקי פעולה בגוף ראשון, חלקם הם משחקי אסטרטגיה וביחד הם מכסים פרקים שונים בהיסטוריה של הסרטים ואפילו מתיימרים לפעמים למלא חורים בעלילה או לשמש כפרק נוסף מעבר לסרטים שהוצגו בקולנוע. רוב המשחקים כאן מתייחסים לשלושת הסרטים הראשונים שהוצגו בבתי הקולנוע, והם מאפשרים לשחקנים, כחבילה, לחוות את העלילה משני הצדדים של הכוח.

שישה ימים נותרו עד לסיום המכירה, וכדי לרכוש את כל תריסר המשחקים צריך לשלם פחות מ-60 ש"ח. כל המשחקים מיועדים ל-PC באמצעות Steam וחלקם זמינים גם למקינטוש. לחצו כאן.